fbpx

Spraw przyjemność na Dzień Chłopaka

Spraw przyjemność na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka już 30 września – to doskonała okazja dla „drugich połówek”, by pokazać jak bardzo im zależy na „połówce pierwszej”. Czym jednak uszczęśliwić mężczyzn?
Rozterki spędzają im sen z powiek, budzą detektywistycznego ducha i zmuszają do podstępów. Często próby kończą się fiaskiem i panowie zostają z upominkiem w postaci mało oryginalnej pary skarpetek.

Niespodzianka, praktyczny prezent czy może wyjątkowe pragnienie?

Niespodzianki dla mężczyzn, jeśli trafione, są źródłem wspomnień, śmiechu, a często także wzruszenia. Często wymagają przygotowań, cierpliwości i kreatywnego ducha, jednak pozytywna reakcja bliskiej osoby jest tego warta. Potwierdzają to wyniki badań, z których wynika, że najlepszym prezentem dla partnera zarówno wg kobiet, jak i mężczyzn byłaby nietypowa niespodzianka, która na długo pozostanie w pamięci. Na drugim miejscu panowie wskazali na coś praktycznego (37%), natomiast na trzecim – „coś ładnego, czego nie kupiliby sobie sami” (19%). Kobiety natomiast chętniej ufundowałyby chłopakom upominek, na który samodzielnie nie wydaliby pieniędzy tak chętnie (30%). Jednocześnie aż 26% kobiet sprawiłoby mężczyznom coś praktycznego.

Czego pragną mężczyźni? Wyjechać!

Choć obie płcie są zgodne co do tego, że niespodzianka byłaby najlepszym prezentem, schody zaczynają się, gdy analizujemy poszczególne pragnienia mężczyzn. Okazuje się, że tylko w niewielkim stopniu kobiety są w stanie przewidzieć prawdziwe potrzeby chłopaków i sprawić, że niespodzianka będzie udana. Panowie i panie zgadzają się jednak w kwestii wycieczki. Dla ponad jednej czwartej badanych wyjazd byłby priorytetowym wydatkiem w przypadku wolnych środków. Jednocześnie 26% kobiet najchętniej wydałaby właśnie na ten cel posiadaną wolną kwotę.

Czuły barbarzyńca

Kultura również zajmuje wysokie miejsce w hierarchii potrzeb mężczyzn. 18% wydałoby 750zł na bilety na koncert a 14% na książki, podczas gdy tylko 7% pań zainwestowałoby w tego typu upominek dla partnera. Na drugim miejscu listy życzeń panów znalazła się nauka języka obcego. Aż 19% z nich chciałoby zainwestować w samorozwój, podczas gdy tylko 5% kobiet pomyślałoby o sfinansowaniu nauki dla partnera. Panie zdecydowałyby się raczej na podarowanie roweru lub innego sprzętu sportowego (11%), zapominając przy tym o potrzebie ukulturalnienia się partnerów.

Panowie nie myślą jednak tylko o sobie. 16% mężczyzn chciałoby wydać wolne środki na wyjście do dobrej restauracji. Dobrą wiadomością dla nich jest również to, że panie w drugiej kolejności pomyślałyby o prezencie dla partnera z okazji urodzin (17%).

Nie za późno na niespodziankę kontrolowaną

30 września (Dzień Chłopaka) już blisko, ale po zbadaniu potrzeb panów, dobranie odpowiedniego prezentu czy sposobu wspólnego świętowania tej okazji będzie znacznie łatwiejsze, pozwoli skupić się na przyjemnościach i celebrować ten drobny, ale jak ważny moment w życiu.

Wonga.com, w ramach kampanii „Ważne momenty w życiu” zbadała, na jakie cele panowie wydaliby wolne środki. Wyniki zostały skonfrontowane z odpowiedziami kobiet, zapytanych o to, na co wydałyby 750zł, gdyby miały przeznaczyć je na bliskich.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze