1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. BOHOBOCO-cudowna lekkość bytu

BOHOBOCO-cudowna lekkość bytu

</a> Bohoboco, materiały prasowe
Bohoboco, materiały prasowe
Zobacz galerię 3 zdjęcia
Długie, powłóczyste spódnice i sukienki. Lekkie i zwiewne. Kaszmirowe i bawełniane body, miękkie swetry. Ubrania, które idealnie spowijają ciało.

Luz i elegancja. Wygoda, ale i oszałamiający look. Łagodne, stonowane kolory. To charakterystyka projektów Bohoboco. Markę stworzyli dwaj polscy projektanci: Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach. Jest ona młoda, ale już zyskała uznanie wśród gwiazd, które coraz chętniej  pokazują się w kreacjach marki.

Bohoboco to mieszanina: nowojorskiej nonszalancji, londyńskiej awangardy, paryskiej elegancji i mediolańskiego dolce vita (jak można przeczytać na stronie).

</a> Bohoboco, materiały prasowe Bohoboco, materiały prasowe

Mnie zachwycają body i bluzki tej marki-mają one bardzo ciekawe fasony i dają różne możliwości

noszenia. A body są po prostu niezastąpione. Niebagatelne znaczenie ma też doskonała jakość materiałów, z której ubrania są wykonane. One naprawdę są warte swojej ceny.

Ciekawe są również kampanie reklamowe marki- zróżnicowane, choć zawsze bierze w nich udział ta sama, zjawiskowa modelka- Alex /Rebel Models.Ostatnio projektanci nawiązali współpracę z Loft 37 (marką znaną z butów hand made), a efektem tej współpracy jest Boholoft- nowa, fantastyczna kolekcja butów. Botki, szpilki i kozaki już są dostępne w butikach oraz na stronie internetowej.

Butik Bohoboco ul. Mokotowska 71 w Warszawie Butik IPM Design Pasaż 13 Rynek Główny 12 w Krakowie

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze