1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. 5. kosmiczne urodziny "Małego Sputnika"!

5. kosmiczne urodziny "Małego Sputnika"!

Już w listopadzie "Mały Sputnik" zabierze młodych kinomanów w kolorowy świat, pełen magii i fascynujących przygód. Zapraszamy 19 - 20 i 26 - 27 listopada 2011 roku do "Kinoteki" w Warszawie. Dzieci nie płacą!

W tym roku dzieciaki wyruszą na pasjonującą wyprawę z dzielnym "Aloszą", poznają historię "Kopciuszka", zaprzyjaźnią się z "Iwanem i zaczarowanym kucykiem", razem z Alicją odkryją "Tajemnicę Trzeciej Planety". Widzowie "Małego Sputnika" wystartują w kosmiczną podróż razem z Białą i Strzałą - najsłynniejszymi czworonogimi kosmonautami. Przekonają się także czy niezwykła przyjaźń Gerdy i Kaja przezwycięży lodowe serce "Królowej Śniegu". Sekret tajemniczego złotego kluczyka odkryje przed nimi przyjazny drewniany pajacyk Buratino. Nie zabraknie również uwielbianych przez młodych widzów bajek "Czeburaszek", "Wilk i zając" czy "Miś Puszatek". Uśmiech na twarzy wywołają także zabawne, krąglutkie "Kikoriki".

Najmłodszej, a zarazem najbardziej wymagającej publiczności "Sputnika", oprócz bajkowych projekcji, zaproponujemy również ciekawe gry, szalone zabawy oraz konkursy z nagrodami. Dzieci będą mogły wykazać się wyobraźnią, pomysłowością i talentem plastycznym.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali liczne atrakcje:

  • Kino Kinoteka, Pl. Defilad 1
19.11 i 26.11 godz. 13:30 - Twórcze budowanie z klocków LEGO we współpracy z Bemowskim Centrum Kultury (po projekcji bajki "Alicja i Tajemnica Trzeciej Planety" - godz. 12.00) 20.11, godz. 13:45 - Kosmiczne warsztaty animacji wraz ze Sztukarnią (po projekcji bajki "Biała i Strzała podbijają kosmos" - godz. 12.00) 19-20.11 i 26--27.11, godz. 10-15:00 - Zakręcona zabawa z Kręciołkiem
  • Kluboksięgarnia Czuły Barbarzyńca, ul.Dobra 31
20.11, godz. 11:00 - Czułe czytanki bajki "Kasztanka" Antoniego Czechowa oraz "Jarmark w Soroczyńcach" Mikołaja Gogola
  • Kawiarnia Nutka Cafe, ul. Obozowa 82A
19.11 i 26.11 godz. 15:00 - "Мы песенку поём!"- spotkania z piosenką rosyjską

Więcej informacji na stronach 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze