1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Hotel w Wiśle kusi niecodziennym doświadczeniem kulinarnym

Fot. materiał partnera
Fot. materiał partnera
Kulinaria stały się nieodłącznym elementem naszych podróży. Praktycznie każda wyjazd w kraju czy za granicę, weekendowy czy wakacyjny po części związany jest z poznawaniem i próbowaniem nowych dań w mniej lub bardziej formalnych restauracjach czy wręcz prosto na ulicy. A co powiecie na 7-daniową kolację degustacyjną w szklarni w „towarzystwie" ziół i kwiatów z pobytem w kameralnym hotelu w górach?

Magiczne miejsce u źródła Wisły

Greenhouse Aries to szklarnia w ogrodzie . Położona jest w otoczeniu przyjemnie szepczących modrzewi, tuż nad potokiem. Wypełniona zapachami ziół i kwiatów zachęca przechodzących gości, aby zatrzymać się i zajrzeć do jej wnętrza. Najważniejszym punktem szklarni jest stół, wokół którego toczą się rozmowy i odbywa się kulinarny „spektakl”. Szklarnią opiekuje się Ober Mistrz - kelner, który jest wyśmienitym znawcą smaków i win.

Zmysły

Podróż kulinarna w tym nietuzinkowym miejscu może potrwać nawet do kilku godzin. Doświadczenie przyjemnie rozciąga się w czasie, a serwowane dania oraz starannie sparowane wina pobudzają zmysły i tworzą atmosferę sprzyjającą celebracji tego, co w życiu jest ważne - wspólnie spędzanego czasu z najbliższymi. 7-daniowe menu to doskonała okazja, aby poznać nowe smaki, które zaskakują aromatem, nie oczywistością połączeń oraz kompozycją.

Stay & dine

Kolację w szklarni można połączyć z pobytem w Aries Hotel & Spa Wisła. Hotel położony w otoczeniu beskidzkich lasów i gór to miejsce, w którym szybko doświadcza się ciszy i spokoju. Hotel ze spa w górach z bogatą propozycją autorskich zabiegów i rytuałów, basen oraz zewnętrzne jacuzzi z widokiem na las zdecydowanie zapewnią upragniony relaks. to propozycja nie tylko na udany weekend we dwoje w Wiśle. Pobyt w stylowym hotelu z kolacją degustacyjną to również podpowiedź dla tych, którzy szukają niebanalnych pomysłów na zaręczyny czy świętowanie ważnych chwil w życiu.

Więcej:

Aries Hotel & Spa Wisła,
Czarne 3, Wisła

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze