1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Popularne i mniej znane rozmiary pościeli – poznaj je z nami!

(Fot. materiały partnera)
Kupując pościel, zasypywani jesteśmy bogactwem kolorów, wzorów, motywów. Co więcej wybór wariantów, zestawów i rozmiarów również może przyprawiać o zawrót głowy. Sprawdźmy, czym różnią się te popularne i uniwersalne modele od tych mniej standardowych oraz kto i dlaczego je wybiera?

Współpraca reklamowa

Mało popularne rozmiary pościeli

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wielu producentów wprowadza do swojej oferty pościel o niestandardowym rozmiarze. Jedną z nowości na naszym rynku jest pościel o wymiarach 180x200, którą możecie zobaczyć między innymi na https://cottonmarket.pl/pl/c/180x200/150. To dość nowe, ale coraz częściej wybierane rozwiązanie przez osoby korzystające z łóżek o szerokości 160 cm. To świetna alternatywa, jeżeli typowa pościel o rozmiarze 160x200 jest dla nas zbyt mała, aby zapewnić komfort i wygodę, a jednocześnie 2 metrowe poszewki sprawiają wrażenie zbyt dużych. Innym nietypowym rozmiarem jest także pościel https://cottonmarket.pl/pl/c/150x200/163. To także pośrednia alternatywa, gdy standardowe 140 cm pościele są zbyt wąskie, a 160ki nieco za duże na nasze łóżko. Jeśli jesteście zainteresowani nietypową pościelą w rozmiarach pośrednich to koniecznie sprawdźcie, czy ilość oferowanych poszewek na poduszki będzie dla Was wystarczająca. Standardowo pościel 180x200 posiada dwie poszwy na poduszki, a pościel 150x200 zaledwie jedną przez co uznawana jest za dużą, wygodną pościel dla jednej osoby.

Najpopularniejszy model pościeli – pościel 160x200!

Od dawien dawna wiadomo, że najbardziej powszechny i najbardziej popularny komplet pościeli to ten 160x200. Wynika to z faktu, że zdecydowana większość z nas dysponuje kanapami, sofami, czy wersalkami o wymiarze 140 cm, do których idealnie nada się dwuosobowa pościel 160x200. To najczęściej kupowany i najbardziej uniwersalny rozmiar, który sprawdzi się zarówno dla jednej osoby ceniącej ciepło i wygodne otulenie, jak i dla dwóch osób które lubią spać pod wspólną pościelą. Wiele ciekawych modeli i motywów pościeli 160x200 znajdziecie z pewnością na https://cottonmarket.pl/pl/c/160x200/153. Wybierając pościel pamiętaj nie tylko o rozmiarze, ale także o odpowiedniej kolorystyce i ulubionych wzorach, które pomogą w odpowiednim relaksie po ciężkim dniu.

Dobre dobrana pościel to klucz do zdrowego snu!

Planując zakupy w sklepie z pościelą warto zawsze mieć z tyłu głowy myśl o zdrowym, wygodnym wypoczynku. Pościel która pomoże nam w zdobyciu odpowiedniej dawki relaksu powinna być wygodna, przyjemna w dotyku, a także dobrze dobrana pod względem rozmiaru i naszych preferencji podczas spania. Kolorystyka i wzornictw też ma wpływ, bo kto chciałby się budzić w pościeli bez wyrazu i koloru?

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze