1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

W poszukiwaniu idealnego snu – marka Hilding Anders

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Higiena snu jest niezbędna dla dobrego samopoczucia, zdrowia i wydajności każdego dnia. Wśród ogromnej liczby czynników mogących składać się na idealny komfort snu szczególną uwagę należy zwrócić na wyposażenie sypialni. Dzięki odpowiednio dobranym meblom, materacowi, poduszce, tkaninom, w przewietrzonym pomieszczeniu o odpowiedniej temperaturze wypoczniesz komfortowo.

Poszukiwanie snu idealnego – jak ważne są szczegóły?

Jeśli codziennie poszukujesz rozwiązań, pozwalających łatwiej zasnąć, nie budzić się w środku nocy i budzić się wypoczętym, koniecznie zwróć uwagę na szczegóły, mogące wpływać na jakość Twojego wypoczynku. Niezwykle ważny jest tryb życia, dieta oraz regularne pory snu. W ciągu dnia unikaj ciężkostrawnych, obfitych posiłków, które lepiej zamienić na częstsze i mniejsze porcje. Zadbaj o codzienną dawkę aktywności fizycznej i nie unikaj świeżego powietrza. Zadbaj o higienę snu, co wiąże się z regularnością i zaplanowaniem odpowiedniej długości wypoczynku. Nie jedz co najmniej dwie godziny przed snem i unikaj niebieskiego światła ekranu. Lepiej wyciszyć się przy ulubionej lekturze. Bardzo ważny jest dobór elementów wyposażenia sypialni. W tym pomieszczeniu powinien panować nastrój, sprzyjający wypoczynkowi, a sposób aranżacji musi uwzględniać Twój gust. We wnętrzu, urządzonym zgodnie z obowiązującymi trendami nie wypoczniesz idealnie, jeśli ten styl nie wpisuje się w Twój gust.

(Fot. materiały partnera)

Jakość wyposażenia Twojej sypialni – na to zwróć uwagę

Kompletując wyposażenie swojej sypialni, zwróć uwagę na dobór materiałów. Dla zdrowia oraz komfortu wypoczynku ważne jest otaczanie się naturalnymi materiałami, zachwycającymi widoczną jakością, niezawodnością i perfekcyjnym designem. Wśród wielu produktów, pomagających w zachowaniu idealnego komfortu snu znajdziesz stylowe łóżka, zróżnicowane materace, ergonomiczne poduszki, antyalergiczne kołdry i akcesoria. Zadbaj o odpowiednie oświetlenie w pomieszczeniu, szczególną uwagę poświęcając oświetleniu punktowemu. Niezwykle ważny jest dobór pościeli. Latem wybieraj gładką satynę, zimą otaczaj się przyjemną w dotyku, wspierającą komfort termiczny flanelą. Dopasuj przesłony okienne, które zapewnią doskonały efekt wizualny, bezkompromisowe poczucie intymności oraz ochronę termiczną latem i zimą. Regularnie wietrz pomieszczenie i utrzymuj w nim odpowiedni poziom wilgoci.

Marka Hilding Anders – wieloletnia tradycja i innowacyjne rozwiązania

Hilding Anders jest rodzinną firmą, założoną w 1939 roku na południu Szwecji. Szybki rozwój marki, produkującej łóżka oraz materace opierał się o motto, hołdujące ergonomii, mikroklimatowi, higienie, wzornictwu, wytrzymałości i ochronie środowiska. W procesie produkcji marki Hilding Anders od wielu lat niezmiennie ważne są szczegóły, odpowiadające za perfekcję powstałych produktów. Dzięki nim materace i łóżka Hilding są dziś sprzedawane w całej Europie (np. w renomowanych markach takich jak: https://sleepinghouse.pl/), Azji, a fabryki szwedzkiej firmy powstały aż w dziewiętnastu krajach. Hilding Anders opracowuje rozwiązania, wpływające na idealny komfort snu, trzymając się wyżej wspomnianych zasad. O tym, jak ważna jest higiena oraz ergonomia świadczą certyfikaty jakości, podkreślające najwyższą klasę produktów. Marka wciąż utrzymuje się o krok przed konkurencją, wprowadzając na rynek produkty, spełniające potrzeby dzieci, młodzieży, osób aktywnych, zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa, seniorów oraz par o zróżnicowanej wadze. Dla idealnego snu możesz wybierać spośród materaców piankowych, kieszeniowych, nawierzchniowych o różnych poziomach twardości.

Idealny sen a produkty Hilding Anders – co jest najważniejsze?

Idealny sen, do którego dążymy to niezakłócony wypoczynek, pozwalający na pełną regenerację. Wygodny, zdrowy sen wpływa na zdrowie fizyczne i kondycję psychiczną, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich produktów, wspierających komfort snu. Wybierz odpowiednią przestrzeń snu. Łóżko pojedyncze dla osoby dorosłej powinno zawierać materac 90x200 lub 100x200, komfortowy wypoczynek dwóch osób możliwy jest na materacu o szerokości co najmniej 140 cm. Dopasuj produkt do swojej wagi i wzrostu, korzystając z oznaczenia H1 – produkty dla osób, ważących poniżej 60 kg, H2 – dla osób o wadze 60-80 kg, H3 (materace średnio twarde), odpowiedni dla osób o wadze 80-100 kg i H4, materace twarde, dedykowane użytkownikom o wadze przekraczającej 100 kg. Dobieraj pośród rodzajów pianek, pokryć materaca, zwróć uwagę na strefy nacisku ciała na powierzchnię produktu, a jeżeli Twój wzrost przekracza 200 cm rozważ zamówienie materaca indywidualnie do swoich potrzeb.

(Fot. materiały partnera)

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze