1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. KOLOR gosciem honorowym na Pitti Uomo 84 we Florencji

KOLOR gosciem honorowym na Pitti Uomo 84 we Florencji

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Pitti Uomo to jedne z najważniejszych targów w świecie mody. To tu można sprawdzić jakie będą trendy w modzie na nadchodzący sezon. Na Pitti Uomo spotkamy nie tylko wystawców i projektantów tkanin, nici, guzików czy sznurowadeł.. zobaczyć można także kolekcje najbardziej inspirujących projektantów nadchodzącego sezonu. W tym roku padło na KOLOR.

KOLOR to marka japońskiego projektanta  Junichi Abe załozona w 2004 roku. W tym roku  podczas targów Pitti Uomo 84 pokaże on swoją męska kolekcje na 2014 rok.

Lapo Cianechi, dyrektor  ds. Kominikacji Pitti Immagine, określił styl Kolor jako niezwykle konsekwentny, dojrzały i ponadczasowy. Zaznaczył on także, że moda tworzona przez Junichi Abe to moda inteligentna, tworząca nowe płaszczyzny w męskich kolekcjach, trzymająca się z dala od obowiązującego mainstrimu.

KOLOR to połączenie czystej, jasnej i lekkiej formy  inspirowanej tradycją Dalekiego Wschodu z klasycznymi dla mody męskiej sylwetkami. I choć wydawałoby się, że to już było, powrót do klasyki wydaje się być dobrym antidotym do hiper nowoczesnych, zcybernetyzowanych fasonów, które przez pewien czas zdominowały świat mody męskiej.

Podczas Pitti Uomo 84, Junichi Abe pokaze wiosenno -letnia kolekcję KOLOR na 2014 rok.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze