1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Targi ślubne Wedding na stadionie narodowym

28 i 29 listopada 2015 Stadion PGE Narodowy stanie się miejscem pełnym inspiracji dla par przygotowujących się do ślubu i wesela. Organizowane w tych dniach przez magazyn „Wedding” targi ślubne to okazja, aby znaleźć ciekawe pomysły i rozwiązania, które przydadzą się podczas planowania jednego z najważniejszych dni w życiu.

Ślub marzeń ma wiele znaczeń: jedni preferują precyzyjnie zaplanowane tradycyjne przyjęcie, inni spontaniczną szampańską zabawę. Jednak wszyscy, którzy samodzielnie borykają się z organizacją wesela potrzebują inspiracji i wsparcia. Tym, którzy oczekują nieszablonowych pomysłów spodoba się hasło, które przyświeca tegorocznej edycji: "Zero nudy i banału - 100% elegancji i profesjonalizmu". Uczestnicy otrzymają cenne porady od najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach - wedding plannerów, florystów, mistrzów jubilerskich, skorzystają bezpłatnie  z usług topowych wizażystów i fryzjerów.         

Odwiedzających przywitają przestronne wnętrza (4000 m2 powierzchni wystawienniczej), na których zaprezentuje się stu pięćdziesięciu wystawców. Organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje w tym: pokazy mody ślubnej najlepszych marek, konkursy z nagrodami, upominki i niespodzianki – jedną z nich będzie pokaz malowania piaskiem w wykonaniu Tatiany Galitsyny i jej zespołu.

Na fanów mody i poszukujących pomysłów na stylizacje czekają pokazy, które poprowadzi Rafał Maślak – Mister Polski 2014. Oprócz prezentacji sukien, będzie można znaleźć propozycje dla druhen i gości weselnych. Nie zabraknie także mody męskiej. Kulminacją i głównym punktem targowych pokazów będzie premierowy i jedyny w Polsce pokaz kolekcji ślubnej znanego duetu projektantów Paprocki & Brzozowski.

Oprócz świetnej zabawy i możliwość do zdobycia informacji i cennych wskazówek Targi Ślubne Wedding to też okazja do dobrych uczynków. Przyszli nowożeńcy mogą przyczynić się do ratowania życia dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji. Podczas wydarzenia UNICEF będzie promował akcję charytatywną „Prezenty bez pudła” – formę darowizny, za którą kupowane są wybrane produkty i dostarczane do miejsc, gdzie UNICEF prowadzi akcje pomocowe. Wystarczy poprosić gości, żeby zamiast kwiatów czy wina ofiarowali „Prezenty bez pudła” , a dzień ślubu może stać się najszczęśliwszy nie tylko dla pary młodej, ale także dla setek obdarowanych dzieciaków.

Targi Ślubne Wedding odbędą się 28 i 29 listopada 2015 na warszawskim Stadionie PGE Narodowym. Organizatorem wydarzenia jest wydawca prestiżowego magazynu o tematyce ślubnej „Wedding”.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze