1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Lidia Popiel autorką zdjęć nowej kolekcji Caterina

Lidia Popiel autorką zdjęć nowej kolekcji Caterina

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 16 Zdjęć
Caterina po raz kolejny wprowadza na rynek kolekcję dedykowaną kobietom ceniącym nowoczesną elegancję. Za zdjęcia do najnowszej sesji wizerunkowej odpowiada Lidia Popiel, jedna z najbardziej utalentowanych fotografek w Polsce.

Na pełnych światła zdjęciach, widzimy jak znakomita modelka - Renata Kurczab przechadza się w przestrzeni studia zaaranżowanej na galerię sztuki nowoczesnej. Każda fotografia prezentuje poszczególne projekty z najnowszej kolekcji Caterina. W tym sezonie królują w nich: mocny kolor, desenie i wzory, które nie tylko u nas w kraju uznane zostały za trendy nadchodzącego sezonu. W kolekcji nie mogło zabraknąć klasycznych i nowoczesnych żakietów, spodni, kostiumów, sukienek, bluzek oraz lubianych przez klientki płaszczy i kurtek. Wszystkie propozycje Caterina to jak zawsze nienaganne kroje oraz szlachetne, piękne tkaniny.

- Najnowsze modele Caterina to propozycja dla kobiet z wysokim poczuciem własnej wartości, które wiedzą czego chcą. W kolekcji znajdują się propozycje stylizacji zarówno na co dzień, jak i wizytowych – mówi Anna Heybowicz, ART. Director Caterina.

- Zależało nam na tym, by w sesji podkreślić nasze wartości i DNA, stąd nasza współpraca z Lidią Popiel. Naszymi klientkami są głównie kobiety, ceniące w codziennym życiu piękno, jakość i detale. Taki właśnie jest świat, jaki kreuje Lidia Popiel na swoich zdjęciach – mówi, Marcin Stefaniuk, Dyrektor Marketingu marki Caterina.

Lidia Popiel od 30 zawodowo zajmuje się fotografią. Wykłada na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na swoim koncie ma sesje do najważniejszych magazynów w Polsce, takich jak „Twój Styl”, „Pani”, „Gala”, „Zwierciadło” etc. Redaktor Naczelna magazynu PhotoCulture.pl. Laureatka tegorocznej  nagrody dwumiesięcznika FashionTV Magazine „Fotograf 2018”.

- Lubię fotografować modę i ten moment, w którym przekraczam granice do innego świata, gdzie pojawia się nowa rzeczywistość. Szczególnie uwielbiam projekty, w których pracujemy w zespole. Praca w teamie, w studio fotograficznym ma w sobie niesamowitą moc i urok. Przez te kilkanaście godzin w zamkniętej przestrzeni nawiązuje się szczególne porozumienie, którego ducha bardzo często można dostrzec potem na zdjęciach – mówi Lidia Popiel.

Zdjęcia Lidia Popiel Współpraca foto Michał Glinicki, Studio Daylight, KozaRetouching Modelka Renata Kurczab, NEVA Models Stylizacja Anna Heybowicz, Agnieszka Dubas Make-up Kasia Biały Fryzjer Jaga Hupało, Love Ewelina Kiliszek Scenografia Kasia Szarlińska Asystentka planu Natalia Jata Fot. backstage Sandra Dąbrowska

***

CATERINA to polska marka odzieżowa, która ubiera Polki od ponad 25 lat. Została stworzona z myślą o kobietach, które cenią sobie nowoczesną elegancję. Nienaganne kroje oraz szlachetne, piękne tkaniny to jej DNA. Na każdy sezon projektanci marki kreują nowe propozycje zgodne ze światowymi trendami. Wielbicielki stylu w każdym sezonie znajdą projekty odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na wyjścia wieczorowe, czy spotkania biznesowe. W ofercie Caterina znajdziemy spódnice, spodnie, kostiumy, garnitury, nowoczesne okrycia, płaszcze, żakiety, sukienki, a także stylowe dodatki, buty i torby. Projekty polskiej marki można kupić w 20 sklepach stacjonarnych w całej Polsce, jak i w butiku on-line

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze