1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Wyjątkowa kolekcja W.KRUK z hipnotyzującą Ewą Chodakowską

Wyjątkowa kolekcja W.KRUK z hipnotyzującą Ewą Chodakowską

Zobacz galerię 24 Zdjęcia
W.KRUK przedstawia nową Ambasadorkę oraz wyjątkową, autorską kolekcję OHELO zaprojektowaną przez Ewę Chodakowską.

W.KRUK przedstawia nową Ambasadorkę oraz wyjątkową, zaprojektowaną przez Ewę Chodakowską. Nowa Ambasadorka marki W.KRUK to kwintesencja siły, kobiecości i piękna. Inspiracją do powstania zachwycającej kolekcji była egzotyczna roślina ohelo, którą spotkać można na Wyspach Oceanu Spokojnego. W nawiązaniu do pochodzenia tej rzadko spotykanej rośliny, sesja zdjęciowa z udziałem czołowej polskiej trenerki powstała właśnie na wyspie wulkanicznej.

Mało kto tak bardzo inspiruje kobiety do działania, jak Ona. Ewa Chodakowska od lat motywuje nas do walki o siebie, dbania nie tylko o piękną sylwetkę i szczupłą figurę, ale przede wszystkim do pokochania i zaakceptowania siebie, swojego ciała i swoich niedoskonałości. Ambasadorka wielokrotnie podkreślała, iż inspiracją do powstania była roślina ohelo, która kojarzy jej się z osiąganiem najwyższych szczytów i walką o to, by nasze życie wyglądało dokładnie tak, jak o tym marzymy. Ohelo to niezwykła roślina występująca na jednej z wysp Oceanu Spokojnego – pionierka, która zasiedla najmniej przyjazne wulkaniczne szczyty i tereny, tak, aby inne rośliny mogły podążać za nią. Dla wielu kobiet, to właśnie Ewa Chodakowska jest taką pionierką, która od lat pokazuje, że jutro zaczyna się dziś.

Kolekcja OHELO zaprojektowana przez Ewę Chodakowską to utrzymana w złocie, srebrze oraz złoconym mosiądzu biżuteria, w której odwzorowana jest jej siła i niezależność. Ogromna różnorodność i bogactwo kolekcji powodują, iż każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie - od minimalistycznych pierścionków, długich, zwisających lub delikatnych kolczyków przez bogato zdobione bransoletki (w tym niezwykle oryginalny model bransoletki na nogę) po naszyjniki, wisiorki oraz różnorodne charmsy.

Szczególną uwagę przyciągają modele biżuterii wysadzane błyszczącymi cyrkoniami i te bezpośrednio nawiązujące do owocu rośliny ohelo - jagody, którą odwzorowano w kolekcji w wersji bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach. Ekskluzywna kolekcja biżuterii zaprojektowana przez Ewę Chodakowską każdej kobiecie umożliwi podkreślenie swojego indywidualnego, wyjątkowego stylu poprzez wybór zarówno subtelnych modeli, jak i tych w trendach maxi.

Zaprojektowane przez Ambasadorkę W.KRUK naszyjniki można nosić kaskadowo, a modne kolczyki – dowolnie łączyć, dopełniając te w rozmiarze XL mniejszymi wzorami ze sztyftem lub nosić jako zestawy, po dwie pary. Biżuteria zachwyca zdobieniami i symboliką. To, co najwspanialsze w, to możliwość łączenia ze sobą różnych dodatków, wzorów i noszenie ich w przeróżnych duetach. W ambasadorskiej kolekcji zachwyca również wielość kolorów - gorąca jak lawa czerwień, głęboki turkus, czy szlachetna czerń, które warto ze sobą łączyć.

 

"W OHELO widzę siebie oraz kobiety, które spotykam na swojej drodze. Odważnie stawiamy sobie cele i wytrwale mierzymy się z przeciwnościami, aby je zrealizować i być spełnione – dodaje Ambasadorka W.KRUK – Dlatego codziennie pokazuję innym kobietom, że możemy zmieniać się, rosnąć w siłę i zbierać owoce pracy nad sobą nawet wtedy, gdy warunki przetrwania są bezlitosne jak na wulkanie. Chcę prowadzić je do realizacji marzeń, aby uwierzyły w siebie oraz nagradzały się słowem, uśmiechem za każdym razem, kiedy pokonają kolejny zakręt. I inspirowały się nawzajem, tak jak mnie inspirują ich historie, wysiłek, gorzkie łzy i sukces… Słodki jak jagody OHELO" - mówi Chodakowska.

Przepiękna sesja zdjęciowa, która towarzyszyła powstaniu biżuterii W.KRUK zrealizowana została na magicznej wyspie, gdzie Ewa, wystylizowana na morską bogini pozowała w biżuterii swego autorstwa. prezentowała się zjawiskowo na opalonym ciele trenerki - musimy przyznać, że dawno żadna autorska kolekcja nie zrobiła na nas takiego wrażenia i tak bardzo nie zachęciła do odświeżenia swojej biżuteryjnej szuflady.

 

zaprojektowana przez Ewę Chodakowską jest dostępna w sklepie internetowym oraz w salonach W.KRUK na terenie całej Polski.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze