1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. POPO-słodkie, kolorowe, zabawne

POPO-słodkie, kolorowe, zabawne

POPO
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Takie przymiotniki określają POPO biżuterię. Galeria istnieje od 2009 roku. To eksplozja kolorów i wzorów. A na widok projektów chyba każdy się uśmiecha. Kotki, matrioszki, ciasteczka, jamniki, owoce, kwiaty i wiele, wiele innych, a to wszystko na broszkach, torebkach, kolczykach, brelokach czy naszyjnikach.

POPO tworzy Maria Borkowska, której projektowanie sprawia wiele radości i to widać w jej pracach. Każdy z jej  wytworów wprawia mnie w dobry humor i tak jest pewnie z wszystkimi klientkami.

Jak je nosić? - Ja najbardziej lubię nosić kilka broszek naraz ( na stałe mam je przypięte do spokojnego, granatowego płaszcza). W tym sezonie modny jest motyw zwierzęcy, więc wszelkie sowy czy jelonki są bardzo na czasie. A efektowne naszyjniki ( z matrioszkami czy  misiami) najlepiej nosić do gładkich t-shirtów (przynajmniej ja bym tak zrobiła).W kolekcji znajdziemy też szeroki wybór opasek z  kokardami (tak modnych w tym sezonie).

Taka biżuteria nie pozwala pozostać niezauważoną i o to chodzi! Dodatkowym atutem są naprawdę przystępne  ceny (broszki w cenie już od 20zł). To idealne drobiazgi na prezent (tak powoli zbliżają się święta i czas prezentów, a w galerii Popo znajdziemy już breloki z reniferami!).

Te projekty spodobają się dziewczynom, które cenią oryginalny styl, są odważne, dowcipne, nie boją się koloru i poszukują czegoś nowego, trochę zwariowanego.

Wszystkie prace Marii można znaleźć na stronie , na facebooku lub kiermaszach w Warszawie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze