1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Torebki z metką i z duszą

Torebki z metką i z duszą

123RF.com
Damska torebka, to temat rzeka. Każda z nas ma jakąś wymarzoną: moim ideałem jest torebka o wielkości kopertówki, ale o pojemności torby podróżnej, oryginalna, ale pasująca do wszystkiego… Oczywiście dobrze gdyby była to torebka Fendi lub Chanel… Ale na razie te modele pozostają w sferze marzeń. Jednak od jakiegoś czasu luksusowe torebki można wynająć (sic).

Na stronie można wypożyczyć (lub ewentualnie kupić) torebki Chanel ( w tym kultowy model Chanel 2.55), Louis Vuitton, Prada, Chloe i wiele innych. Weekend z markową torebką kosztuje od 99zł,a cały tydzień od 199zł. Wypożyczalnia gwarantuje oryginalność produktu i daje przyjemność posmakowania prawdziwego luksusu. To naprawdę super pomysł!

A jeśli wolisz torebki „z duszą” (a nie tylko z metką), to najlepiej zajrzyj na stronę tu odnajdziesz oryginalne torebki z lat 40 i 50tych  ubiegłego stulecia. Wszystkie pochodzą z Nowego Jorku, wszystkie są w świetnym stanie (ich ewentualne drobne usterki są opisane) i są w pojedynczych egzemplarzach. To prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Torebki mają nazwy, które odnoszą się bezpośrednio do Nowego Jorku: 110th street, 13th street, 10th street (to moje ulubione modele), itd. Ceny (oczywiście w zależności od modelu zaczynają się od ok.400zł). Jeśli więc  nie masz torebki po babci, to taka torebka może stać się skarbem w twojej rodzinie, który przekażesz w przyszłości swojej córce (na pewno ci podziękuje).

Warto pamiętać, że tak jak można inwestować w sztukę, tak zakup oryginalnej torebki może być świetną lokatą (dziś kultowe modele np. Chanel są licytowane i sprzedawane za wysokie kwoty).

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze