1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Naszyjniki blisko szyi

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Chokery to naszyjniki i kolie , które nosi się blisko szyi. Oplatają szyję sprawiając wrażenie, że sie na niej zaciskają (co oczywiście nie jest prawdą).

Jest w nich coś gotyckiego, coś mrocznego. Ale chokery mogą być naprawdę piękne.

Kolekcję wyjątkowych chokerów znajdziemy w butiku Cocktailme. Brazylijska marka Camaleoa proponuje skórzane naszyjniki, także z elementami kryształowymi czy motywem owadów np. żuka (bardzo efektowny choker). Naszyjniki wspaniale układają się na ciele.

W polskiej marce KOD odnajdziemy ciasne naszyjniki w klimacie bardziej industrialnym: zimne łańcuchy, przezroczystości, czarny metal. Co warte zaznaczenia, wszystkie kolie są wykonane ręcznie. Chokery od MoonStruck są idealne do małej czarnej lub białego t-shirtu. Awangardowe, nieco mroczne, z czarnymi piórami, cienkimi srebrnymi łańcuszkami, metalicznymi  łuskami. Można je nosić na co dzień , jak i na wieczorne wyjście. Mogą odmienić całkowicie starą sukienkę czy bluzkę. Oprócz chokeóow w Coctailme znajdziemy też inną niezwykłą biżuterię. Mnie zachwycił naszyjnik z czarnym kotem (Creart2) i zwierzęce pierścionki (antylopa i wilk BEX ROX).

Kolekcje są dostępne w Warszawie w Cocktailme ul. Burakowska 5/7 (Pracownia Jagi Hupało Born To Create) i w internetowym butiku

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze