1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Charlotte Tilbury w Polsce! 

(Fot. materiały prasowe Sephora)
Na tę wiadomość czekało wiele Polek. Charlotte Tilbury Airbrush Flawless – ulubiony podkład wielu wizażystek i ich klientek od teraz można zamawiać szybko i wygodnie w kraju.

Twórczynią marki jest słynna makijażystka gwiazd – Charlotte Tilbury. Po udanym debiucie Charlotte Tilbury Beauty we Włoszech, Francji i Singapurze firma ogłosiła nawiązanie współpracy z siecią perfumerii Sephora w Polsce. Autorska linia kosmetyków Charlotte do makijażu i pielęgnacji jest już dostępna na sephora.pl.

Na trzy miesiące produkty Charlotte Tilbury Beauty zawitają również do stacjonarnych perfumerii Sephora, by dać klientom możliwość swobodnego testowania i eksperymentowania z nowościami tej marki. Przesłanie, z którym Charlotte wkroczyła do Polski i które kieruje do swoich obecnych i nowych fanów, to wspieranie potęgi kobiet i budowanie ich pewności siebie poprzez siłę piękna.

Do tej pory fani Charlotte Tilbury mogli kupić produkty marki jedynie poprzez międzynarodową stronę charlottetilbury.com. Teraz mogą szybko i wygodnie odkrywać linię kosmetyków do makijażu i pielęgnacji cery od Charlotte – w tym kultowy Magic Cream, produkt, który dał początek marce. Na sephora.pl dostępne są również jej najnowsze kolekcje, edycje limitowane, a także produkty-supergwiazdy w asortymencie marki, takie jak pełna kolekcja Pillow Talk, Magic Serum Crystal Elixir, Filmstar Bronze & Glow, Hollywood Flawless Filter czy Airbrush Bronzer.

Podkłady marki podbijają serca kobiet, bo są niezwykłe przyjemne w użyciu, łatwo się rozprowadzają i dają niezwykle naturalny, piękny efekt.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze