fbpx

Dyrberg/Kern na jesień

Dyrberg/Kern na jesień
fot. materiały prasowe

O, tym jak istotny jest właściwy dobór biżuterii wiadomo nie od dziś. Może być ona zupełnie neutralna, mieć wartość sentymentalną lub tworzyć cały look. Niezwykle ciekawą propozycję na nadchodzącą jesień prezentuje duńska marka Dyberg/Kern.
Jesienno-zimowa kolekcja marki Dyberg/ Kern to bogactwo kształtów i form. Projektanci zadbali także o różnorodność stylistyczną kolekcji. Elementem wspólnym są kryształy, które są znakiem rozpoznawczym biżuterii duńskiej marki.

Znaleźć można formy bardzo minimalistyczne i architektoniczne, jak również bardzo ozdobne i bogate, w których widoczne są inspiracje cudownym stylem art deco. Oprócz charakterystycznego stalowego srebra, widoczna jest biżuteria w odcieniach żółtego i najmodniejszego w nadchodzącym sezonie różowego złota.

Jesienno-zimowa kolekcja jest niezwykle bogata i różnorodna, stąd też ciężko wybrać mi jeden ulubiony dodatek. Zachwycają mnie elipsowate kolczyki wysadzane cyrkoniami, jak również proste skórzane bransoletki – paski (szczególnie te z najmodniejszym w nadchodzącym sezonie printem w ocelota). Ciekaw są też orientalne „plecione” i mocno błyszczące pierścionki.

fot. materiały prasowe Moods Dyrberg/Kern / więcej zdjęć w galerii

A czy wam się podoba?