fbpx

Idealna kreacja na studniówkę

idealna sukienka na studniówkę
123RF.com

Po sylwestrze nastał czas studniówek. Oto nasz subiektywny wybór kreacji studniówkowych.
Bal studniówkowy to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w kalendarzu każdego maturzysty. To okazja, by pobawić się wraz z przyjaciółmi, zanim na dobre zacznie się „zakuwanie” do matury To także jedna z tych niewielu okazji, kiedy można poczuć się jak prawdziwa królowa balu.

Ważne jest, by przy okazji wyboru kreacji na studniówkę nie rezygnować z własnego stylu i nie przebierać się w coś, co nie do końca do nas pasuje. Poza tym radzę, by postawić na wygodę, gdyż tylko ubranie, w którym naprawdę dobrze się czujemy, pozwoli na dobrą zabawę do bałego rana.

Sukienka jak dla księżniczki

Jeżeli twoim marzeniem jest wygląd rodem z bajki, postaw na długą, elegancką kreację. Nie musi byc ona jednak przesadziscie zdobna czy poważna. Warto, by miała klasyczny krój i ciekawy kolor. Zrezygnuj z czerni – sprawi, że bedziesz wygladała zbyt poważnie i smutno. Studniówka to czas zabawy – z tej okazji poszalej kolorem, np. chabrowym!

Idealna sukienka na studniówkę
Rina Cossack /SHWRM.pl

Kreacja dla divy

Lubisz błyszczec i zwracac na siebie uwagę? Jeśli kochasz być w centrum uwagi wybierz cekiny. Są one nie tylko niezwykle modne, ale też idealnie nadają się na okazję, jaką jest studniówka. Cekiny w kolorze starego złota są nie tylko super modne, ale także eleganckie. Jeżeli zdecydujesz się na sukienkę obszytą błyszczącymi koralikami, pamiętaj, by jej forma była jak najprostrza i zrezygnuj z bizuterii. Jako jej uzupełnienie wystarczy makijaż z mocnym akcentem oraz klasyczne szpilki, najlepiej czarne.

Idealna sukienka na studniówkę
Klaudia Cerklewicz /SHWRM.pl

Mała czarna w wersji glamour

Mała czarna to klasyczny wybór wielu maturzystek. Jeśli chcesz wyróznić się z tłumu, zaszalej i wybierz czarną sukienkę w wersji glamour. Ma ona błyszczeć i szokowac – wystarczy, jezeli klasyczny fason sukienki zostanie uzupełniony o cekiny i pióra, które cudownie będą podkreslać sylwetke, zwłaszcza podczas tańca.

Idealna sukienka na studniówkę
Joanna R. Wodziańska/SHWRM.pl

Sukienka jak dla baletnicy

Klasyczna sukienka, w głebokim, intensywnym kolorze i z lekkim tiulowum dołem to idealna propozycja dla dziewcząt, które chcą wygladać lekko, zwiewnie i radośnie. To także propozycja dla wszystkich pasjonatek baletu oraz tych, które koloru się nie boją.

Idealna sukienka na studniówkę
Malina/SHWRM.pl

Dla fanek czystej formy

Dziewczyny, które interesuja się architekturą, zapewne także na studniówce zechąc postawić na prostą, czystą formę. By rozbić jednak minimalizm (wszak studniówka to jedna z ważniejszych imprez w młodzieńczym życiu), warto postawić na połączenie tkanin, tekstur i warstw, np. tak jak w projekcie Hedoco.

Idealna sukienka na studniówkę
Hedoco / SHWRM.com

Dla fashionistek

Zgodnie z obowiązującymi trendami, kolorem 2013 roku jest szmaragdowy oraz wszystkie jego odcienie. Zatem jeśli podążasz za modą, z całych sił postaw na sukienkę w najmodniejszym odcieniu zieleni. Jezeli jeszcze do tego bedzie uszyta z połyskującej tkaniny, bedziesz mogła poczuć się prawdziwe po królewsku – szmaragd to niezwykle rzadki i szlachetny kamień!

Idealna kreacja na studniówkę
Zemełka i Pirowska/SHWRM.pl