fbpx

Mężczyzna LEE na wiosnę

Mężczyzna LEE na wiosnę

LEE już o 125 lat towarzyszy mężczyznom. W kolekcji wiosna lato 2014 jest trochę nostalgii, ale dzięki kolorystyce i nowym technikom wyprania kultowe modele zyskują nowoczesny charakter. Jak zawsze LEE nie tylko pyta, skąd pochodzisz, ale też każe się zastanowić, dokąd zmierzasz…

Najnowsze propozycje LEE dla mężczyzn to modele łączące współczesny styl, nawiązanie do kultowych rozwiązań i jakościowe rzemiosło. Dzięki świeżej kolorystyce i nowym technikom wyprania klasyczne koszule i denim zyskują nowoczesny charakter z poszanowaniem dla tradycji. Trzy warianty kolorystyczne tworzą tło dla całej palety barw, która ewoluuje od bieli i zanikających wyblakłych białości aż do głębokich błękitów i stonowanych letnich pasteli Denim jest roztarty, sprany i wyblakły.

Prostota koszul BUTTON DOWN (z drewnianymi guzikami) i WESTERN SHIRT w stonowanych kolorach stanowi część linii pięciu klasycznych koszul- LEE UNTOUCHABLES, które na zawsze pozostaną integralną częścią każdej kolekcji sezonowej. RIDER LEE SURE (rdzeń stylu koszul z lat 60. z casualowej linii LEE) i WORKER uzupełniają całą kolekcję.

Linia premium BLUE LABEL, produkowana w najlepszych zakładach przemysłowych w Europie, gwarantuje wyrafinowany look. Efekt zawdzięczamy m.in. nowej włoskiej tkaninie COMFORT STRETCH uzupełnionej naszywkami, tradycyjnymi szwami i denimem. Klasyczny fit slim, LUKE, z 5 kieszeniami, charakteryzuje się 16 wypraniami z podwójnym nasączaniem i antycznymi odcieniami. Charaktery styczne wykończenia mogą mieć jasne barwy szafranu, kolory trawy albo przytłumionej czerwieni.