1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Grudniowy SENS

Grudniowy SENS

Coś się kończy, coś się zaczyna – to piękna prawda o życiu, której postanowiliśmy się przyjrzeć w naszym magazynie. Nowy numer SENSu już w sprzedaży.

Grudzień to magiczny czas. Świąt, cudów, przeistoczeń. Ale też schyłku kolejnego roku. Jak wpływają na nas zmiany, te naturalne, związane z kalendarzem i cyklem życia, ale i te niespodziewane, jak rozwód, utrata pracy czy kogoś ważnego? Dla jednych to cenna lekcja, dla innych – ciężka próba. Dzięki zamieszczonym w SENSie ćwiczeniom i radom, momenty przejścia staną się łatwiejsze, a może i piękniejsze.

Może też uda nam się zmienić Wasze zdanie na temat świąt (najlepsze są te urządzone po staropolsku), asertywności (to nie tylko sztuka mówienia „nie”) oraz najzdrowszej diety (tu znowu odwołujemy się do wiedzy i praktyki przodków). W innym świetle ukażą się też znani i lubiani. Anna Maria Jopek, ciepło spoglądająca z okładki, opowiada o tym, jak radzi sobie z paparazzi i niepokornymi synami oraz dlaczego stawia na naiwność. Szczepan Twardoch zdradza, jakich słów nie lubi, a Antoni Pawlicki wyznaje, że cygańska dusza jest mu bardzo bliska.

Jeśli powoli już zaczynacie zastanawiać się nad tym, jak dobrać prezenty dla bliskich, mamy psychologiczno-filmową podpowiedź: patrz na osobowość. Gwiazda, Królowa, Wrażliwa czy Nie-Zwyczajna? Każda będzie zadowolona.

Co jeszcze? Seksualna intercyza, umowy Tolteków, ingracjacja… Zaintrygowani? Zajrzyjcie do SENSu!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze