1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia

Zmień swoje życie z Pemą Chödrön – premiera książki „Rusz z miejsca”

Bestsellerowa książka "Rusz z miejsca" oparta jest na buddyjskiej koncepcji shenpa, która pomaga nam dostrzec, jak lęki oraz zakorzenione w nas nawyki wywołują gniew, poczucie winy, nienawiść do samych siebie i skłonność do nałogów.

Mądrość buddyjska przekazywana w kolejnej książce Pemy Chödrön pomaga uwolnić się od lęków i nawyków. Uczyń swoje życie lepszym.

Bestsellerowa książka "Rusz z miejsca" oparta jest na buddyjskiej koncepcji shenpa, która pomaga nam dostrzec, jak lęki oraz zakorzenione w nas nawyki wywołują gniew, poczucie winy, nienawiść do samych siebie i skłonność do nałogów. Gdy zdiagnozujemy te negatywne wzorce – możemy rozpocząć walkę z nimi i ruszyć nową ścieżką.

Ścieżka ta pozwala odkryć trzy podstawowe ludzkie cechy wyjaśnia Pema Chödrön. Naturalną inteligencję, ciepło i otwartość. Każdy człowiek dysponuje tymi cechami i może wykorzystywać je do pomocy sobie samemu i innym.

Wielu ludzi, zatroskanych losem świata i szerzącym się cierpieniem, szczerze pragnie, by stan rzeczy się zmienił, a ludzie przestali krzywdzić i być krzywdzeni. Należy uczciwie przyznać, jak często kończy się na refleksji z powodu braku poczucia mocy sprawczej lub pomysłu jak pragnienie zamienić w działanie. Czy widzimy wystarczająco jasno wpływ naszych słów i działań na powstrzymanie cierpienia? A nawet jeśli dostrzegamy, ze sami tworzymy chaos, to czy potrafimy go powstrzymać? Praca nad sobą i pogłębianie świadomości swojego umysłu i emocji to najważniejsza droga jaką możemy podjąć na rzecz dobra swojego i wszystkich istot.

Książka Rusz z miejsca daje szereg wskazówek, jak uaktywnić trzy podstawowe ludzkie cechy. Pema Chödrön z właściwą jej życzliwością pomaga zrobić nam pierwszy śmiały krok w stronę nowego sposobu życia, które przyniesie pozytywną transformację nas samych i naszego świata.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Rusz z miejsca Pema Chödrön Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze