1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Sposób na flirtowanie

Flirt jest skutecznym sposobem nawiązania kontaktu z mężczyzną, który nas zainteresował. Flirtując możemy zademonstrować pewność siebie i pokazać intrygującą kobiecość. Jednak flirt może obrócić się przeciwko tobie, jeśli podejdziemy do niego nieprawidłowo. Jakich błędów należy unikać?

 

1. Granie w trudne gry umysłowe.Flirt bardziej jest puszczeniem oka, które ma ułatwić nawiązanie kontaktu i przyjemnością niż torem przeszkód, który należy pokonać, żeby się do siebie zbliżyć. Jeśli za bardzo utrudniasz poznanie cię, nie flirtujesz.

2. Brak szacunku. Cięty dowcip może humor może być skutecznym narzędziem podczas flirtu, jednak sarkazm i złośliwość wobec mężczyzny, którego usiłujesz poznać, zniechęca skutecznie. Obrażanie czy zawstydzanie go zwłaszcza wobec innych ludzi jest kwestionowaniem jego męskości.

3. Prośba o pomoc. Może ci się wydawać, że mężczyzna poczuje się jak silny bohater, kiedy ty będziesz słaba i potrzebująca pomocy. Może tak być. Jednak wyjdziesz z roli interesującej, seksownej kobiety. Staniesz się ofiarą. A chyba nie o to ci chodzi?

4. Zaborczość. Faceci kochają wolność i jeśli już na etapie flirtowania kobieta będzie jawnie okazywała zazdrość i miała pokusy, żeby go całkowicie posiąść, przegra. Mężczyzna się po prostu przestraszy.

5. Męskie zachowania. Flirt to nie podrywanie, nie jest to też wykonanie kroku, który należy do mężczyzny. Flirtując, delikatnie go zachęcasz, dajesz znak, pozostawiając mu przestrzeń na zdobywanie. Podobno dla mężczyzny największą rozkoszą jest zaryzykować zdobycie kobiety i zostać przyjętym.

6. Brak wyczucia momentu. Nie każdy czas sprzyja flirtowaniu. Kiedy widzisz, że mężczyzna nie jest w nastroju rozluźnionym i towarzyskim, nie próbuj zbliżać się do niego. Wybierz najbardziej komfortowe emocjonalnie okoliczności.

7. Flirtowanie w pracy. To błąd. Nie tylko w pracy, ale także i na służbowych bankietach oraz wyjazdach lepiej nie flirtować. Nie oznacza to, że nie może ci się podobać kolega z pracy. Może. Flirtujcie jednak po godzinach.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze