1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Największe ciacha na Euro

Największe ciacha na Euro

By Shay (My friend, Shay's photobucket album) via Wikimedia Commons
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Euro 2012 tuż-tuż. Zaledwie godziny dzielą nas od meczu otwarcia, w którym polskie orły zmierzą się z drużyną Grecji. Długo trzymałam się z dala od tego eurozgiełku, ale w końcu uległam. Atmosfera w Warszawie jest niebywała! Mimo iż nie jestem fanką piłki nożnej, z całych sił będę dopingować Polaków!

Doskonale pamiętam, jak w 2006 r. (Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej) wraz z grupą znajomych siedziałam na Placu Trzech Krzyży w Warszawie i kibicowaliśmy „naszym” w meczu Niemcy – Polska. Tamte emocje były niesamowite, ale dzisiaj będzie jeszcze lepiej!

Oprócz oczywistych korzyści wynikających z Euro 2012, czyli masy turystów i kibiców w Polsce, nowych dróg, stadionów, jest coś, co napawa mnie ogromną radością - możliwość podziwiania superciał, które są teraz na wyciągnięcie ręki. Wysportowani piłkarze,  wspaniale umięśnieni i z błyskiem w oku, nie pozostawiają nas obojętnymi.

Wśród tych najbardziej „hot” wyróżnię: Hiszpana Gerarda Piqué. Ten brunet z seksownym zarostem i uroczym uśmiechem rozczuli niejedno kobiece serce. Jestem pewna, że nawet dziewczyny, które jeszcze wczoraj deklarowały niechęć do piłki nożnej, dadzą się przekonać do oglądania go na boisku.

 

Holendra Rafaela van der Vaarta – Niestety ten 29-latek pochodzenia hiszpańskiego jest już zajęty. Ale zawsze można podziwiać, jak się rusza, i się rozmarzyć … Na dodatek jest ponoć wzorowym tatą.

 

Polaka Wojtka Szczęsnego– w moim zestawieniu nie mogło zabraknąć rodaka! Młody, bo zaledwie22-letni bramkarz  jest niezwykle barwną postacią. A jego dodatkowym atutem jest budowa ciała - prawdziwy młody bóg!

Euro przyciągnie niezwykle utalentowanych piłkarzy. Miejmy nadzieje, że wszyscy są w doskonałej formie, SZCZEGÓLNIE Polacy! Dziś oczy Europejczyków są skierowane na nich. Liczę, że pokażą, ile są warci. A ja będę dodatkowo usatysfakcjonowana, kiedy po spotkaniu zdejmą koszulki...

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze