1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Sposoby na pozytywne wibracje w związku

Sposoby na pozytywne wibracje w związku

123rf.com
Jak na co dzień sprawić, by atmosfera w waszym związku była zawsze miłe, byś czuła, że wasz związek jest pełen pozytywnych wibracji?

Oto kilka prostych słów, którymi warto zaczynać zdania podczas rozmowy z ukochanym. Pozytywne słowa budują pozytywne wibracje:

1. Tak - "Tak, to prawda", "tak chętnie", "tak, chodźmy na spacer", "tak, wyprasuję ci koszulę". Bądź "na tak" i zobacz, czy twój partner też taki jest.

2. Zgadzam się - "Zgadzam się, żebyśmy zrobili to po twojemu", "zgadzam się na ten film", "zgadzam się z tobą, masz rację". Takie słowo buduje u rozmówcy pewność siebie, po za tym, jak wiemy, zgoda buduje zawsze, także wasz związek.

3. Podoba mi się - "Podoba mi się twój sweter", "podoba mi się ten pomysł", "podobasz mi się dziś bardzo", "podoba mi się twoja fryzura". Chwalić warto zawsze, a intymne pochwały, wymieniane na ucho z partnerem podgrzewają atmosferę w waszym związku.

4. Dziękuję - "Dziękuję za pyszny obiad", "dziękuję za dzisiejszą niespodziankę", "dziękuję, że posprzątałeś". Wagi tego słowa tłumaczyć nie trzeba - przenosi góry.

5. Lubię, kiedy - jak ze słów piosenki: "Lubię, kiedy się uśmiechasz", "Lubię, kiedy mnie tak dotykasz", "Lubię kiedy spacerujemy w deszczu", "Lubię, kiedy zabierasz mnie do tej restauracji, kupujesz mi kwiaty" etc. Powodów by wypowiedzieć te słowa mamy mnóstwo.

6. Dobrze (wspaniale, cudownie, rewelacyjnie, doskonale) - "Dobrze, że już jesteś', "Wspaniale, że ugotowałeś kolację", "Cudownie, że już jedziemy!" - to brzmi jak sztuczne nakręcanie się podczas zwyczajnej sytuacji, ale dlaczego nie? Dlaczego nie wyrażać radości wobec zwykłych małych cudów, które zdarzają się każdego dnia?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze