1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Charyzmatyczny – mężczyzna urodzony w wibracji numer Siedem

123rf
Oryginalny. Ten przymiotnik określa mężczyznę, który jest numerologiczną Siódemką. Jestem inny niż inni, będzie się starał ci to pokazać, a ty przyznasz mu rację. Urodzeni w tej wibracji nie są szablonowi.

Potrafi zaciekawić. Może ująć cię duchowym spojrzeniem na świat, naukowym zgłębianiem prawdy albo artyzmem bądź niecodzienną pasją. Jest szansa, że zaskoczy cię, a ty pomyślisz sobie, że jest interesujący. I o to mu chodzi. Silny mężczyzna. Siódemka, kiedy podoba mu się kobieta, przystępuje do działania. Bywa w tym nieco porywczy, na pewno intensywny. Archetypem tarotowym Siódemki jest Rydwan, a na nim tajemniczy Rycerz. Dlatego mężczyzna ten jest szybki, stanowczy, zdecydowany. Inteligenty, wręcz błyskotliwy. Ale ukryty za mgiełką tajemnicy. Gdy się do niego zbliżysz, przekonasz się że jest introwertykiem, że jak tlenu potrzeba mu własnej przestrzeni. Że w jakimś sensie jest niezgłębiony i przez to również pociągający. Ma w sobie niesamowity magnetyzm i doskonale o tym wie. Faceci Siódemki bywają pewni siebie, a nawet zarozumiali czy dumni. To typ, za którym oglądają się kobiety właśnie dlatego, że są zdystansowani. Siedem to wibracja zainteresowana płcią przeciwną, jednak nie na sposób numerologicznej Trójki, który zachowuje się jak Casanova, obdarzając komplementami na prawo i lewo. Jeśli mężczyzna urodzony w wibracji Siedem powie ci coś miłego, będzie to wiadomość o twojej duszy. Jest jednak bardziej męski niż przewrażliwiona Dwójka. Będziesz zaskoczona, że na drugiej randce dowiesz się od niego czegoś o sobie, o czym twój terapeuta powiedział ci po roku cotygodniowych sesji. Siódemka ma dar jasnowidzenia i na co dzień posługuje się intuicją. Uważaj, może cię prześwietlić. Takiego faceta trudno zmanipulować, on sam jest w tym dobry, jeśli wibruje negatywnie. Na początku może sprawiać wrażenie rozmownego i towarzyskiego, ale bliskie jego naturze są również: kontemplacja, medytacja, samotne spacery czy pogrążanie się w słuchaniu muzyki. Dzięki temu Siódemki odradzają się i chronią delikatne wnętrze.

Nie jest to bardzo relacyjna wibracja, jednak jeśli pod tą osłonką samotnictwa, ujrzysz wrażliwe serce, mężczyzna ten może okazać się skarbem. Jeśli tylko okażesz cierpliwość wobec jego trudności z wyrażaniem uczuć, otrzymasz nagrodę. Charyzmatycznego, bystrego, oddanego towarzysza życia, który zadba o ciebie i dom. Siódemka w kobiecie doceni jej duchowe i intelektualne zainteresowania. I nieprzeciętność. Sam uważa się za innego i z taką kobietą chce żyć. Istotne dla niego jest połączenie dusz na głębszym poziomie. Nie przyciągnie go powierzchowność i grubiaństwo czy infantylność. Tak, to wymagający mężczyzna.

Numerologiczna Siódemka może mieć duchowe talenty, jak na przykład widzenie aury czy świetlistych istot, może być intensywnym muzykiem rockowym, mieć image heavy metalowca, może zajmować się wynalazkami naukowymi. Może wykonywać zawód psychologa, dziennikarza, może uzdrawiać. A jeśli nawet jego praca jest całkiem przyziemna, jego zainteresowania nie są powszechne. Będzie uwielbiał, jeśli okażesz się rozmówczynią na odpowiednim dla niego poziomie. I jeśli będziesz umiała z nim pomilczeć. Czeka cię też nauka akceptacji jego niezależności. Jeśli nie wedrzesz się w jego tajemnice, sam otworzy ci drzwi do swojego bogatego wnętrza.

Nie będziesz narzekać na Siódemkę w sypialni. Jego seksualność jest niczym magnes. To namiętna, zmysłowa wibracja, o wysokim libido. Siódemki bywają podrywaczami i kobieciarzami, ale zawsze śnią o tej jedynej. Jest w nich coś z marzyciela. Ich fantazje seksualne mogą być całkiem romantyczne. W Siódemce mieści się wiele męskiej energii (tak jak w Jedynce), ale jest też kobieca delikatność. Dlatego w łóżku doświadczysz z nim i intensywnej mocy, i subtelnych pieszczot. Będzie ci wierny, jeśli okażesz się jego bratnią duszą. Doceni twoją kobiecość przyprawioną szczyptą drapieżności.

Negatywna Siódemka objawia się w takich cechach jak: dominacja, autorytarność, upór, wybujałe ambicje i silne ego. Taki mężczyzna może cię tyranizować i być arogancki. Może też być zimnym draniem, stepowym wilkiem, który nie pozwoli sobie i tobie na bliskość. Może go cechować niedobry egoizm i zbytnia impulsywność. Albo będzie zbyt miękki i uduchowiony aż do mdłości. Może też być utracjuszem, popalającym marihuanę i oddającym się innym używkom. I będzie przy tym bardzo uroczy i zmysłowy. Uwaga, niebezpiecznie!

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.: 11.01.1984 1+1+1+1+9+8+4 = 25 = 7

Czytaj też:

Macho – mężczyzna urodzony w wibracji Jeden Wrażliwiec – mężczyzna urodzony w wibracji Dwa Casanova – mężczyzna urodzony w wibracji Trzy Bob Budowniczy – mężczyzna urodzony w wibracji Cztery Prezes – mężczyzna urodzony w wibracji Pięć Inteligentny emocjonalnie – mężczyzna urodzony w wibracji Sześć

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze