fbpx

Inteligentny emocjonalnie – mężczyzna urodzony w wibracji numer Sześć

Inteligentny emocjonalnie - mężczyzna urodzony w wibracji numer Sześć
123rf.com

Poderwie cię w szarmancki sposób, zauroczy ciepłem i opiekuńczością, zaskoczy intuicją. Poznasz go po tym, że lubi spędzać czas we dwoje i że ważny jest dla niego dom oraz rodzina.
Mężczyzna urodzony w wibracji numer Sześć jest poszukiwany przez kobiety. Jego tarotowym archetypem są Kochankowie. Dlatego jest to typ relacyjny, uczuciowy, związki i kobiety stawiający wysoko w swojej hierarchii wartości. Wybitnie inteligentny emocjonalnie, wyczuje na odległość, co mieści twoje wnętrze – co czujesz i jakie masz intencje. Dlatego trudno go zwieść sztuczkami. Jest również rodzinny, trudno mu sobie wyobrazić życie bez domu, żony i dzieci. Jako ojciec rodziny wykazuje się dużą odpowiedzialnością za swoje gniazdo oraz poczuciem obowiązku, żeby zapewnić nie tylko byt ale również dobrą, ciepłą atmosferę. Taki też jest dla swojej wybranki – uczuciowy. On nie ma problemu, żeby wyznać miłość, prawić komplementy, docenić. Sprawia mu przyjemność pochwalić się piękną kobietą w towarzystwie. Ważne są dla niego chwile we dwoje oraz w gronie najbliższych. W domu, otoczony przez bliskich odpoczywa i odstresowuje się. Uczucia zapewniają mu azyl, bez tego trudno mu funkcjonować. Potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, płynącego z bliskości. Z czego ta potrzeba wynika? Z emocjonalności pana Szóstki.

On wiele przeżywa, czasem są to skrajne emocje. Jego droga rozwoju wiedzie do wewnętrznej harmonii, to dla niego wyzwanie. Żyje uczuciami, w odróżnieniu jednak od mężczyzny Dwójki, jest bardziej męski. Emocjonalność przejawia się u niego nieprzewidywalnością. Może ci zaproponować nagły wyjazd w nieznane, bez okazji zaprosić na kolację lub obdarować czymś niezwykłym. Emocje to nigdy nic stałego, więc nudy z Szóstką nie zaznasz. Będziesz mieć wprawdzie stabilność, bo on jak Czwórka ceni sobie dom, ale ważniejsze niż świat materii są dla niego uczucia. Również w życiu zawodowym kieruje się relacyjnością, bardziej subiektywizmem niż obiektywizmem, nie jest zbyt racjonalny i czasem załatwianie spraw kosztuje go dużo nerwów. Na szczęścia ma do ludzi tak zwanego nosa, bo słucha głosu intuicji i zwykle wychodzi na swoje.


Mężczyzna Szóstka jest estetą, lubi ładne przedmioty, sztukę użytkową, muzykę, taniec.
Często jest utalentowany artystycznie. Ma swoje pasje, gdyż szuka doznań, jest ekspresyjny. Otacza się ciekawymi dla niego ludźmi, takimi, którzy go inspirują i pobudzają do rozwoju. Jest w relacjach otwarty, elastyczny, towarzyski. Może się w tym wydawać podobny do Trójki, ale w odróżnieniu od tego klasycznego Casanovy, mniej mu chodzi o błyszczenie i zdobywanie, a bardziej o wchodzenie w rzeczywiste relacje i uczciwą wymianę wartości.

W seksie Szóstka stawia na różnorodność, bo lubi doznawać. Owszem, ten mężczyzna jest romantyczny i subtelny, ale będzie też dążył do nowatorstwa. Dzisiaj nie będzie jak wczoraj, o nie. Pragnie przełamywać tabu. Dobrze być z takim kochankiem, ale uważaj, to może być kusiciel. Szóstki nie potrafią bowiem oprzeć się pokusie. Mają głęboką potrzebę zachwycania kobiet, są mistrzami korzystania z okazji a stąd już krok do flirciarstwa i zdrady. Jego karta w Tarocie to Kochankowie, są plusy, są i minusy!

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.:
23.04.1977
2+3+4+1+9+7+7 = 33 = 6

Czytaj też:

Macho – mężczyzna urodzony w wibracji Jeden
Wrażliwiec – mężczyzna urodzony w wibracji Dwa
Casanova – mężczyzna urodzony w wibracji Trzy
Bob Budowniczy – mężczyzna urodzony w wibracji Cztery
Prezes – mężczyzna urodzony w wibracji Pięć

W kolejnym artykule o numerologii mężczyzna urodzony w wibracji Siedem

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze