1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

Różowy październik z Sylveco

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi (Fot. iStock)
Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi (Fot. iStock)
W związku z Miesiącem Świadomości Raka Piersi marka Sylveco – wspólnie z firmami Ania Kruk, Słodki Wosk i Premium Rosa – postanowiła stworzyć limitowany zestaw, ze sprzedaży którego cały dochód zostanie przeznaczony na Fundację Oko w Oko z Rakiem.

W październikowym „różanym” zestawie znajdują się naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała Rosadia i Oleiq, delikatna bransoletka na różowym sznurku z pozłacanymi elementami marki Ania Kruk, a także zapachowa świeca marki Słodki Wosk, która będzie umilać czas podczas popijania herbaty Kobiece dni od Premium Rosa. Zestaw można zakupić w sklepie internetowym www.sylveco.pl w cenie 250 zł.

(Fot. materiały prasowe)

(Fot. materiały prasowe)

Na stronie online przez cały październik dostępna będzie także limitowana wersja pomadki łagodzącej Vianek w specjalnym opakowaniu – jej koszt to 10 zł. Cały dochód ze sprzedaży pomadek również zostanie przeznaczony na Fundację Oko w Oko z Rakiem, z którą Sylveco współpracuje już od kilku lat.

(Fot. materiały prasowe)

Ponadto przez cały miesiąc do każdego zamówienia złożonego w sklepie internetowym Sylveco dołączana będzie instrukcja, opracowana przez Fundację Oko w Oko z Rakiem, przedstawiająca sposób samobadania piersi.

(Fot. materiały prasowe)

Rocznie ponad 16 tys. kobiet i ok. 100 mężczyzn słyszy diagnozę: rak piersi. Niestety, w przypadku aż 30 proc. pacjentów choroba wykrywana jest zbyt późno. Dlatego apelujemy – badajmy się!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze