1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie
  4. >
  5. "Kochamnietruje.pl" - Twoje miejsce!

"Kochamnietruje.pl" - Twoje miejsce!

Kochane, bliskie osoby chcemy nakarmić najsmaczniej. W „Kocham nie truję” chodzi nam tylko o to, żeby „najsmaczniej” było równie ważne jak „najzdrowiej”. I o to, żeby jedno drugiego nie wykluczało. Wszyscy będziemy się tutaj uczyć

Kochamnietruje.pl to miejsce dla Was. Wszystkich zainteresowanych informacjami, poradami, praktycznymi rozwiązaniami, ciekawostkami i badaniami dotyczącymi zdrowego i smacznego stylu życia.

W „Zwierciadle” troszczymy się o rozwój, zajmujemy się psychologią we wszystkich jej odsłonach. Kochamy kulturę i rozrywkę na poziomie. Przedstawiamy ludzi ciekawych świata i intrygujących. Znanych i  nieznanych. Obserwujemy modę, urodę, otaczający nas świat. Wyłapujemy trendy i zjawiska. Z takim podejściem nie umiemy podejść do zdrowia inaczej niż nowocześnie i po ludzku

W czerwcu na łamach „Zwierciadła” ogłosiłam najbardziej pokojową rewolucję - w myśleniu o jedzeniu. Bardzo nam zależy, aby jak najwięcej osób się w nią włączyło. Nie kieruje nami moda, ale przeświadczenie, że to bardzo ważny moment dla nas wszystkich: i dla dorosłych, i dla dzieci.

.Zachłysnęliśmy się obfitością, dostępnością i łatwością w spożywaniu „szybkiego” jedzenia. Szybko też odczuliśmy tego konsekwencje. Statystyki wszyscy już znają na pamięć, więc nie muszę ich przytaczać, bo codziennie słyszymy wiadomości, w których specjaliści biją na alarm. Wciąż przybywa nam zbędnych kilogramów, które mają ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Wolę działanie niż narzekanie.

Dlatego w piśmie, co miesiąc w rubryce Przy stole możecie znaleźć pyszne (testowałam) i zdrowe przepisy Grzegorza Łapanowskiego. Staramy się, aby były jak najmniej skomplikowane, zarówno ze względu na dobór produktów, jak i na proces przygotowania. W październikowym numerze polecam rewelacyjne zupy - idealne na jesień.

Pani Lidia Trawińska w cyklu Smak zdrowia wyjaśnia z kolei zależności pomiędzy dietą a tym, co nam dolega. Podpowiada, jak można pozbyć się wielu problemów i schorzeń dzięki odpowiednio dobranym produktom i eliminacji tych, które nam szkodzą, choć wcale ich o to nie podejrzewamy. Na naszych papierowych stronach "Kocham nie truję" możecie też znaleźć porady ekspertów np. jak i od czego rozpocząć zmianę, która często dotyczy całej rodziny.

Tu, na stronie kochamnietruje.pl, znajdziecie informacje, które nie mieszczą się na naszych łamach. Sporo z nich pochodzi od nieformalnych ambasadorów "Kocham nie truję" czyli osób, którym tak jak nam, przyświeca idea zdrowego zbilansowanego stylu życia.

Tu będziemy też chcieli zaangażować Was do działania, wykorzystać Wasze doświadczenia, podzielić się nimi z innymi użytkownikami.

Tu będziemy chcieli włączyć w akcję „Kocham nie truję” szkoły i  przedszkola Waszych dzieci, instytucje, restauracje i  wszystkich chętnych do wspólnego zmieniania naszych jadłospisów, nawyków i  przekonań.

Tu będę o tym pisać.

Na smaczne zdrowie!

Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna "Zwierciadła"

Czekamy na kontakt od Was: kochamnietruje@zwierciadlo.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze