fbpx

Pełnia kompetencji – roczny program rozwoju osobistego 2012

Od 28 stycznia, do grudnia 2012 r., Sosnowiec, ul. St. Wyszyńskiego 8 lok. 2
Efektywne i szczęśliwe życie, pracowanie z wykorzystaniem PEŁNI swojego POTENCJAŁU to cel, który nadaje życiu głęboki sens. Odkrywanie tego, co w sobie mamy, stały rozwój umiejętności zawodowych i osobistych oraz zmienianie tego, co można zmienić na lepsze – to droga do sukcesu, prawdziwego szczęścia i spełnienia w życiu i w pracy. Zapraszamy na cykl dziesięciu warsztatów, podczas których będziemy poznawać i rozwijać kluczowe kompetencje zawodowe i życiowe w obszarach: CELE – FINANSE – ZDROWIE – KARIERA – PRACA – RELACJE – EMOCJE – CZAS – PEWNOŚĆ SIEBIE – ZWIĄZKI.

Każdy warsztat stanowi integralną całość. Można wziąć udział w wybranym module. 28.01.2012, godz. 13.30 – 18.30: CELE – OD WIZJI DO REALIZACJI Celem tego warsztatu jest poznanie skutecznych metod i technik projektowania oraz budowania efektywnych i motywujących planów na przyszłość, w oparciu o właściwie ustalone cele i zadania. W programie:

– jak odróżniać prawdziwe marzenia od mrzonek i fantazji

– jak zamieniać marzenia na konkretne cele do realizacji

– jak bardziej efektywnie korzystać ze swoich zasobów i zdolności

– jak radzić sobie z ograniczeniami i lękami

– jak ustalić i zaplanować niezbędne działania

– jak skutecznie zacząć!

Prowadząca: Katarzyna Helena Kowalska – certyfikowany coach, trener biznesu i rozwoju osobistego. Autorka książki „Skuteczny coaching. Jak zostać najlepszym trenerem osobistym i zmieniać życie innych na lepsze”. Uwaga! – dla 8 pierwszych osób, które zdecydują się na udział w całym Programie 20% rabat!

Informacje i zgłoszenia: Centrum Efektywności PEŁNIA: www.pelnia.com i Pracownia Twórczych Inspiracji „Agape”: www.tworczeinspiracje.com. Osoba kontaktowa: Agnieszka Pietrzak, tel. 605 09 00 42, e-mail: tworczeinspiracje@gmail.com