1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. „Krok dalej” Mazowieckie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym

„Krok dalej” Mazowieckie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
„Krok Dalej” istnieje już od 1998 roku i jest jedną z najprężniej działających organizacji w regionie Mińska Mazowieckiego i Siedlec.

Misją  Stowarzyszenia jest niesienie wszechstronnej, profesjonalnej pomocy dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym i ich rodzinom, a także zabieganie o systemowe rozwiązania, które znacząco poprawią jakość życia tej grupy społeczeństwa.
Stowarzyszenie powstało z inicjatywy aktywnej i zdeterminowanej  grupy rodziców z Siedlec i z Mińska Mazowieckiego, którym nie był obojętny los ich chorych dzieci. Chcieli zrobić wszystko, aby życie ich dzieci było lepsze, a życie ich rodzin - NORMALNE. Stowarzyszenie jest zarządzane przez rodziców. Profesjonalnej pomocy udzielają zatrudnieni w Stowarzyszeniu psycholodzy, pedagodzy, terapeuci i fizjoterapeuci. Od początku współpracujemy z nauczycielami mińskich szkół i ich uczniami - wolontariuszami.

Od poniedziałku do soboty, dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w terapii indywidualnej i grupowej, pracować ze specjalistami, spotykać się z wolontariuszami.

Jesteśmy razem dla naszych dzieci i dla siebie. Chcemy mieć wybór i możliwość decydowania i chcemy, aby wybór miały nasze dzieci. Chcemy mieć możliwość pełnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Pomóż nam pomagać.

Przekaż 1% podatku na nasze działania.  Wpisz w deklarację podatkową nasz KRS 00000 98165 lub skorzystaj z

Z  Twoją pomocą świat naszych dzieci będzie lepszy i piękniejszy - .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze