Zwierciadło 5/2015

Zwierciadło 5/2015


„ZWIERCIADŁO” z dwiema akcjami Zakupy z klasą oraz Bądź Fit

W sprzedaży dostępne jest majowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z akcjami przygotowanymi specjalnie dla Czytelniczek: Zakupy z klasą oraz Bądź Fit.

W weekend 9-10 maja w ramach akcji „Zakupy z klasą”, na czytelniczki Zwierciadła czekają zniżki do 80%,w ponad 3500 sklepów, aptek, salonów optycznych i księgarni w całej Polsce.

Akcja „Bądź Fit” ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz motywowanie kobiet do dbania o kondycję fizyczną. W ramach akcji Czytelniczki otrzymają prezent w wysokości 249 zł (3-dniowa wejściówka do klubu plus szczegółowy pomiar składu ciała wagą TANITA) do wykorzystania we wszystkich klubach PURE JATOMI.

GWIAZDA NUMERU
Bohaterem okładki jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka lider zespołu Zakopower.
W wywiadzie opowiada jaki wpływ na jego twórczość, miała katastrofa samolotu prezydenckiego z roku 2010 oraz czego słucha w samochodzie. Przyznaje natomiast, że inspiracją do nagrania najnowszej płyty była miłość: „Mogę (…) powiedzieć, że miłość wykreowała mi przyszłość.
Teraz czekam na moje dzieci, które też będę kochał. Na nowej płycie jest piosenka o ojcostwie, o lęku i o miłości.”

WYBRANE TEMATY BIEŻĄCEGO WYDANIA:

TEMAT MIESIĄCA: KAŻDY MOŻE MIEĆ SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK
Związki nie są po to, abyśmy mogli wreszcie być szczęśliwi czy spełnieni.
Są po to, byśmy stawali się świadomi. Gdy to się uda, miłość staje się spełnionym marzeniem życia.

KARIERA: JAK ZOSTAĆ LIDEREM
Empatia, zaufanie, bycie sobą to nowe cechy współczesnego lidera. Na świecie tacy ludzie inspirują tysiące pracowników w firmach i korporacjach, by praca była wydajniejsza i nabrała sensu.
W Polsce to często bajka przyszłości. Jak sprawić, żeby rządzili nami inspirujący przywódcy biznesowi zamiast sfrustrowani i kontrolujący menedżerowie?

FOTOREPORTAŻ: AFRYKAŃSKIE PIŁKARKI
Żeby grać w drużynie i startować w turniejach, afrykańskim piłkarkom nie wolno palić, brać narkotyków, prostytuować się. Chodzi mniej o sport a bardziej o wychowanie oraz o szansę na ucieczkę ze slumsów.

W numerze również III część przewodnika onkologicznego z cyklu RAK NIEBORAK (25 dodatkowych stron) z poradami nt. postępowania w chorobie, czyli:

· Seks w chorobie – trudny ale ważny

· DROGOWSKAZY – czyli kontakty do fundacji, port