1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Planeta Singli”. Komedia romantyczna nie tylko na Walentynki

„Planeta Singli”. Komedia romantyczna nie tylko na Walentynki

mat. pras. Kino Świat
mat. pras. Kino Świat
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Czy można odnaleźć miłość w internecie? Odpowiedzi na to pytanie poszukują twórcy filmu „Planety Singli”. W rolach głównych zobaczymy Macieja Stuhra, Agnieszkę Więdłochę, Tomasza Karolaka i Weronikę Książkiewicz.

Czy można odnaleźć miłość w internecie? Odpowiedzi na to pytanie poszukują twórcy filmu „Planety Singli”. Komedia romantyczna z Maciejem Stuhrem, Agnieszką Więdłochą, Tomaszem Karolakiem i Weroniką Książkiewicz już w kinach.

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, niepewną i samotną nauczycielką, która poszukuje miłości na portalach randkowych. Gdy umawia się na walentynkową kolację a znajomy z sieci nie przychodzi, do jej stolika przysiada się Tomek (Maciej Stuhr). Tomek jest celebrytą, w telewizji prowadzi bardzo popularny program satyryczny z udziałem kukiełek. Rozbawiony romantyzmem kobiety, proponuje jej współpracę: Ania ma zostać anonimową bohaterką show, która będzie nadal umawiać się na randki przez internet a potem opowiadać o tych spotkaniach Tomkowi. Jej opowieści będą inspiracją do scenek w programie, oczywiście odpowiednio przerysowanych i złośliwych. W ten sposób za jednym zamachem Tomek uzyska efekt kpiny do kwadratu: wyśmieje facetów krętaczy i naiwne kobiety, które ciągle dają się złapać na stare sztuczki. Ania początkowo odrzuca propozycję, ale skuteczny w dążeniu do celu mężczyzna szybko znajduje jej słaby punkt i wysuwa argument nie do odrzucenia.

Ku zdumieniu bohaterki przygody kukiełkowej Hani stają się wielkim przebojem. Program rozwija się do czasu, aż Ania spotyka mężczyznę marzeń, Antoniego (Michał Czernecki). Randki z nim to jej prawdziwe życie, prawdziwe emocje nie na sprzedaż. Programowi Tomka spada oglądalność, więc ten zaczyna działać w tajemnicy przed Anią. Knuje intrygę, która ma być hitem sieci... a okazuje się wydmuszką. Ten moment staje się przełomowy dla Tomka, po raz pierwszy od lat zadaje sobie pytanie, czy naprawdę jest tym, kim chciał zostać, gdy zaczynał karierę. Bycie w zgodzie ze sobą będzie miało wysoką cenę.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze