1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Planeta Singli”. Komedia romantyczna nie tylko na Walentynki

„Planeta Singli”. Komedia romantyczna nie tylko na Walentynki

mat. pras. Kino Świat
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Czy można odnaleźć miłość w internecie? Odpowiedzi na to pytanie poszukują twórcy filmu „Planety Singli”. W rolach głównych zobaczymy Macieja Stuhra, Agnieszkę Więdłochę, Tomasza Karolaka i Weronikę Książkiewicz.

Czy można odnaleźć miłość w internecie? Odpowiedzi na to pytanie poszukują twórcy filmu „Planety Singli”. Komedia romantyczna z Maciejem Stuhrem, Agnieszką Więdłochą, Tomaszem Karolakiem i Weroniką Książkiewicz już w kinach.

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, niepewną i samotną nauczycielką, która poszukuje miłości na portalach randkowych. Gdy umawia się na walentynkową kolację a znajomy z sieci nie przychodzi, do jej stolika przysiada się Tomek (Maciej Stuhr). Tomek jest celebrytą, w telewizji prowadzi bardzo popularny program satyryczny z udziałem kukiełek. Rozbawiony romantyzmem kobiety, proponuje jej współpracę: Ania ma zostać anonimową bohaterką show, która będzie nadal umawiać się na randki przez internet a potem opowiadać o tych spotkaniach Tomkowi. Jej opowieści będą inspiracją do scenek w programie, oczywiście odpowiednio przerysowanych i złośliwych. W ten sposób za jednym zamachem Tomek uzyska efekt kpiny do kwadratu: wyśmieje facetów krętaczy i naiwne kobiety, które ciągle dają się złapać na stare sztuczki. Ania początkowo odrzuca propozycję, ale skuteczny w dążeniu do celu mężczyzna szybko znajduje jej słaby punkt i wysuwa argument nie do odrzucenia.

Ku zdumieniu bohaterki przygody kukiełkowej Hani stają się wielkim przebojem. Program rozwija się do czasu, aż Ania spotyka mężczyznę marzeń, Antoniego (Michał Czernecki). Randki z nim to jej prawdziwe życie, prawdziwe emocje nie na sprzedaż. Programowi Tomka spada oglądalność, więc ten zaczyna działać w tajemnicy przed Anią. Knuje intrygę, która ma być hitem sieci... a okazuje się wydmuszką. Ten moment staje się przełomowy dla Tomka, po raz pierwszy od lat zadaje sobie pytanie, czy naprawdę jest tym, kim chciał zostać, gdy zaczynał karierę. Bycie w zgodzie ze sobą będzie miało wysoką cenę.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze