1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Lenny Kravitz ogłasza trasę koncertową po Europie. Artysta zagra w Krakowie!

Lenny Kravitz ogłosił nadchodzącą wakacyjną, europejską trasę koncertową na 2018 r., podczas której wystąpi również w Polsce. Artysta przyjedzie do krakowskiej TAURON Areny Kraków 8 czerwca 2018 r.

Legenda zagra w Krakowie. Poznajcie szczegóły koncertu.

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70, pisarz, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i wiele innych nagród w kategorii " Best Male Rock Vocal Performance".

Lenny Kravitz ogłosił nadchodzącą wakacyjną, europejską trasę koncertową na 2018 r., podczas której wystąpi również w Polsce. Artysta przyjedzie do krakowskiej TAURON Areny Kraków 8 czerwca 2018 r.

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl rozpocznie się 12 grudnia o godz. 10:00 i potrwa 36 godzin. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 15 grudnia o godz. 10:00. Więcej informacji o całej trasie koncertowej na .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze