1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. RELACJA Z OTWARCIA FLAGOWEGO BUTIKU BUNNY THE STAR I BUNNY POSITIV

RELACJA Z OTWARCIA FLAGOWEGO BUTIKU BUNNY THE STAR I BUNNY POSITIV

Fot.: Radoslaw NAWROCKI 2018 dla BUNNY THE STAR WSZELKIE PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE ----------------------------------------------------------------------------------- przed publikacją proszę o kontakt: 602 240 470 nawrocki.r@gazeta.pl =========================================== ALL RIGHTS RESERVED before any publication, please contact me at: +48 602 240 470 nawrocki.r@gazeta.pl
Zobacz galerię 7 Zdjęć
25 października przy ul. Mokotowskiej 28 został otwarty flagowy butik BUNNY THE STAR i BUNNY POSITIV. Gwiazdy i dziennikarze mieli okazję zapoznać się zarówno z nową lokalizacją, jak również z kolekcjami marek na sezon JZ 2018/2019, w których kluczową rolę odgrywają ponadczasowe kroje, zwierzęce printy, wyraziste akcenty i subtelne detale.

 

Propozycje marek zgrabnie łączą styl #smart casual ze sportowym zacięciem. Cechuje je niewymuszona elegancja pełna swobody i swoistego luzu w ciekawym i zmysłowym wydaniu, który doskonale współgra ze zmiennym rytmem życia nowoczesnej kobiety.

Z pozoru różne odsłony - „elegant” od BUNNY THE STAR oraz „sporty chicBUNNY POSITIV doskonale się uzupełniają, tworząc ubrania, które bez obaw można miksować i łączyć na wiele sposobów! Ponadczasowy styl wpisujący się w wizję obydwu marek, sprawia, że ubrania zostają z właścicielkami na dłużej i towarzyszą im na każdym kroku, zarówno w pracy, jak i w podróży.

Spośród propozycji marki BUNNY THE STAR największym zainteresowaniem cieszyły mocne printy, jak również delikatne, zwiewne sukienki i przypominające o zbliżającym się karnawale metaliczne akcenty w postaci cekinów i  połyskujących detali. Natomiast BUNNY POSITIV zachwyciło gości nieco bardziej  sportowym wydaniem, w którym królowały ponadczasowe parki, dresowe komplety z logowaną tasiemką po bokach i bluzy #hoody zakończone spódniczką.

Kameralna atmosfera wydarzenia sprzyjała bezpośrednim rozmowom z przedstawicielkami marek, które chętnie opowiadały o najnowszych kolekcjach, swoich inspiracjach i idei, w myśl której ubrania produkowane są w Polsce i przy wsparciu lokalnych producentów. Na wydarzeniu pojawiło się także liczne grono najważniejszych osób ze świata mediów, celebryci m.in. Marzena Rogalska, Marta Kuligowska, Dorota Czaja, Zosia Ślotała, Monika Mrozowska i Milena Rostkowska – Galant oraz influencerzy i blogerzy, min. Dorota Michałowska (dmbeauty.pl), Łukasz Kędzior (lukebook.pl), Joanna Biawo czy Aleksandra Gąsiorowska (@Wildfox7).

Według marek klasyka i ponadczasowość nigdy nie wychodzą z mody. Od 5 lat marka BUNNY THE STAR umacnia swoją pozycję na polskim rynku i wraz z siostrzaną marką - BUNNY POSITIV dowodzą, że uniwersalne kroje, w połączeniu z dopracowanymi detalami są symbolem subtelności, szlachetności i przede wszystkim kobiecości.

Zapraszamy do flagowego butiku marek BUNNY THE STAR i BUNNY POSITIV przy ul. Mokotowskiej 28, jak również showroomu przy ul. Rumianej 118 oraz do sklepów online i bunnypositiv.com, gdzie istnieje możliwość zakupów oraz wypożyczeń.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze