1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Nowa płyta Królowej Pop'u

Nowa płyta Królowej Pop'u

Po 3- letniej przerwie, królowa popu rozpoczęła pracę nad 12 już w swojej karierze studyjnym krążkiem. Płyta powstaje we współpracy z Williamem Orbitem, producentem muzycznym ,któremu zawdzięcza ogromny sukces albumu „Ray of light”, wydana w 1998 roku.

Ostatni krążek wokalistki obfitował w hity, do których wykonania zaprosiła najgorętsze nazwiska muzycznego show biznesu : Pharrella Williamsa, Justina Timberlakea, Timbalanda i Kanye Westa. „Hard Candy” zadebiutował na szczytach list sprzedaży w niemal czterdziestu krajach.

Madonna zapowiada wielkie światowe turnee z nowym materiałem. Informacji tych, jednak nie potwierdził Guy Oseary, menadżer piosenkarki. Ostatnimi czasy piosenkarkę mogliśmy też ujrzeć w roli reżysera, gdyż swoim nazwiskiem sygnuje film’W.E’, którego premiera odbędzie się na Światowym Festiwalu Filmów w Wenecji. Gwiazda nie odpoczywa!

Ostatni raz polscy fani mogli oglądać artystkę w sierpniu 2009 , kiedy to na warszawskim Bemowie odbył się niezapomniany koncert , w ramach trasy koncertowej „Sticky & Sweet Tour”.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze