1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

11 lutego. live z Katarzyną Miller i Joanną Olekszyk na naszym FB!

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
FB LIVE z Katarzyną Miller i Joanną Olekszyk już w najbliższy poniedziałek. Możecie w nim uczestniczyć niezależnie od tego, gdzie w tym czasie będziecie: w domu na własnej sofie, ze smartfonem w autobusie, u przyjaciółki z miseczką pysznych lodów, w Warszawie, Gdańsku czy w każdej innej miejscowości.

FB LIVE z Katarzyną Miller i Joanną Olekszyk!  Już 11 lutego 2019, godz 19:00 gorąco zapraszamy na spotkanie na żywo z autorkami książki "Daj się pokochać dziewczyno"!
FB LIVE z Katarzyną Miller i Joanną Olekszyk już w najbliższy poniedziałek. Możecie w nim uczestniczyć niezależnie od tego, gdzie w tym czasie będziecie: w domu na własnej kanapie, z telefonem komórkowym w autobusie, u przyjaciółki z miseczką pysznych lodów, w Warszawie, Gdańsku i każdej innej miejscowości.
Możecie zadawać pytania, komentować lub po prostu posłuchać - gwarantujemy dozę inspiracji (przed walentynkowej i nie tylko). Możecie się także spodziewać kolejnej niespodzianki!

Jeśli macie pytania do autorek już teraz, nie czekajcie! Możecie je zadawać w komentarzach do postu o. Na część z nich na pewno uda im się odpowiedzieć podczas spotkania.

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej  o naszej książce

Książka dostępna jest w naszym sklepie internetowym

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze