1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Enea Spring Break zagra po raz szósty!

Enea Spring Break zagra po raz szósty!

spring-break.pl
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników!

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników.

Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2014 roku. Po raz pierwszy w Polsce widzowie mieli możliwość uczestniczyć w imprezie, która na zachodzie jest nieodłącznym elementem życia kulturalnego. W 2015 roku na poznańskim showcase wystąpiło ponad stu wykonawców, a wśród nich znaleźli się m.in. Years & Years, Mela Koteluk, Ten Typ Mes czy Skubas. Rok później, podczas trzeciej edycji wystąpili m.in. Brodka oraz Taco Hemingway, a sponsorem tytularnym imprezy została Enea, dzięki czemu festiwal zyskał dodatkową energię.

Tegoroczna, szósta już edycja wydarzenia odbędzie się 25-27 kwietnia 2019 roku. Jak co roku w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych (m.in. Daria Zawiałow, The Dumplings, Novika, Kwiat Jabłoni, Lao Che, Sidney Polak, Solar, Marysia Starosta, Mela Koteluk). Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów. Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności.

Zagrają między innymi:

Szczegóły na

Data: 25 kwietnia - 27 kwietnia 2019 Miasto: Poznań Cena karnetów: 105 zł (przedsprzedaż) / 125 zł (w trakcie imprezy) Karnety w sprzedaży na stronach:

  • punkty stacjonarne (np. sklepy sieci EMPiK, Media Markt czy Saturn)
 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze