1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Tango Feeling w Sali Kongresowej!

Tango Feeling w Sali Kongresowej!

fot. materiały prasowe
22 października o godz. 19:00 w Warszawie po raz pierwszy w Polsce wystąpi grupa Estampas Porteñas. W Sali Kongresowej przedstawi swoją najnowszą i najbardziej zachwycającą produkcję – Tango Feeling.

Najnowsza produkcja wielokrotnie nagradzanej grupy Estampas Porteñas z Buenos Aires – Tango Feeling – to pokaz tanecznego geniuszu, prawdziwie ognista rozrywka na najwyższym poziomie. W spektaklu tym na próżno doszukiwać się innowacyjnych pomysłów, czy udziwnionych rozwiązań, w których zatracają się inne argentyńskie grupy. I to jest główny atut przedstawienia – wraca ono do korzeni tanga, pokazuje, co jest w nim najważniejsze. Odnajdziemy tu cały przekrój emocji – miłość, zazdrość, gniew i pożądanie. Zobaczymy zmysłowe, eleganckie, perfekcyjne ruchy tancerek w cudownych sukniach, które fruwają w powietrzu lub wirują wokół nóg przystojnych tancerzy. Usłyszymy piękne argentyńskie pieśni, które w połączeniu z dźwiękami bandoneonu, gitary i skrzypiec przeniosą nas wprost do dzielnic Buenos Aires. Bo tam właśnie, w portowych knajpkach, narodził się ten najbardziej ekscytujący taniec świata.

Tango Feeling to show pełne świeżości, ale w pełni tradycyjne. W każdym ruchu tancerzy widać perfekcję, zręczność, zmysłowość i pasję, które w połączeniu z ekscytującymi rozwiązaniami muzycznymi dają oszałamiający efekt. Dzięki nim publiczność może poczuć wyrafinowanie i intensywność współczesnej Argentyny.

Ceny biletów: 95zł, 115zł, 135zł, 165zł, 195zł i VIP-255zł

Więcej informacji na stronach 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze