1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Konkurs: Wygraj bilety na koncert Estas Tonne Integration Tour! (WYNIKI)

Konkurs: Wygraj bilety na koncert Estas Tonne Integration Tour! (WYNIKI)

fot. materiały prasowe
Po czterech udanych koncertach w marcu 2018 roku ukraiński gitarzysta Estas Tonne wraca do Polski! W kwietniu 2019 będzie można ponownie spotkać się z nim w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie. 

 

Estas Tonne to światowej sławy gitarzysta-wirtuoz, który tworzy muzykę pełną duchowej treści. Urodził się na Ukrainie, a swoją muzyczną drogę rozpoczął grając na ulicach. Mieszkał w Izraelu, USA, Niemczech, Austrii i Holandii. Dzisiaj koncertuje na całym świecie, znany jako muzyk-podróżnik, który oferuje światu muzykę pełną wzniosłości, charyzmy, mocy i ekspresyjności. Estas tworzy pomost pomiędzy człowiekiem, a Wyższą Jaźnią. Kreuje przestrzeń, która pozwala poczuć swobodę oraz doświadczyć transformacji.

Dla Estasa muzyka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które może wydobyć na wierzch ludzką zdolność do poznania samych siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Fuzja klasycznej struktury, techniki Flamenco, korzeni Cyganów, cech latynoskiego i elektronicznego brzmienia - cała ta różnorodność stylów pojawia się inaczej podczas każdego występu, ale zawsze w wyjątkowej formie i melodii.

 

Zapraszamy do konkursu!

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z 4 podwójnych biletów na koncert Estas Tonne Integration Tour 2019 Krakowie (9 kwietnia, Filharmonia), Poznaniu (11 kwietnia, Aula Artis), Gdańsku (13 kwietnia, Filharmonia Gdańsk) lub Warszawie (15 kwietnia, Teatr Polski). Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Jakie uczucia i emocje towarzyszą ci, kiedy słuchasz muzyki Estas Tonne?
W tytule maila należy wpisać "Konkurs: Estas Tonne", a w treści miasto koncertu: Kraków, Poznań, Gdańsk lub Warszawa. 

Co trzeba zrobić? 1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl 2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 22.03.2019 – 05.04.2019 3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu 4. Nagrody w formie podwójnych biletów na koncert Estas Tonne trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi

 

Laureaci konkursu: KRAKÓW – Urszula K. POZNAŃ – Lucyna G. GDAŃSK – Dorota A. WARSZAWA – Michał N.
 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze