1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Konkurs: Wygraj bilety na koncert Estas Tonne Integration Tour (WYNIKI)

fot. materiały prasowe
Po czterech udanych koncertach w marcu 2018 roku ukraiński gitarzysta Estas Tonne wraca do Polski! W kwietniu 2019 będzie można ponownie spotkać się z nim w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie. 

Estas Tonne to światowej sławy gitarzysta-wirtuoz, który tworzy muzykę pełną duchowej treści. Urodził się na Ukrainie, a swoją muzyczną drogę rozpoczął grając na ulicach. Mieszkał w Izraelu, USA, Niemczech, Austrii i Holandii. Dzisiaj koncertuje na całym świecie, znany jako muzyk-podróżnik, który oferuje światu muzykę pełną wzniosłości, charyzmy, mocy i ekspresyjności. Estas tworzy pomost pomiędzy człowiekiem, a Wyższą Jaźnią. Kreuje przestrzeń, która pozwala poczuć swobodę oraz doświadczyć transformacji.

Dla Estasa muzyka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które może wydobyć na wierzch ludzką zdolność do poznania samych siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Fuzja klasycznej struktury, techniki Flamenco, korzeni Cyganów, cech latynoskiego i elektronicznego brzmienia - cała ta różnorodność stylów pojawia się inaczej podczas każdego występu, ale zawsze w wyjątkowej formie i melodii.

Zapraszamy do konkursu!

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z 4 podwójnych biletów na koncert Estas Tonne Integration Tour 2019 w Krakowie (9 kwietnia, Filharmonia), Poznaniu (11 kwietnia, Aula Artis), Gdańsku (13 kwietnia, Filharmonia Gdańsk) lub Warszawie (15 kwietnia, Teatr Polski). Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie uczucia i emocje towarzyszą ci, kiedy słuchasz muzyki Estas Tonne?

W tytule maila należy wpisać "Konkurs: Estas Tonne", a w treści miasto koncertu: Kraków, Poznań, Gdańsk lub Warszawa.

Co trzeba zrobić? 1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl 2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 22.03.2019 – 05.04.2019 3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu 4. Nagrody w formie podwójnych biletów na koncert Estas Tonne trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi

Laureaci konkursu: KRAKÓW – Urszula K. POZNAŃ – Lucyna G. GDAŃSK – Dorota A. WARSZAWA – Michał N.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze