1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Netflix potwierdza drugi sezon „Wiedźmin”

fot. materiały prasowe Netflix
fot. materiały prasowe Netflix

Jak na razie czekamy na pierwszy odcinek kultowego "Wiedźmina", który ukaże się już w przyszłym miesiącu na platformie Netflix. Pomimo tego jedna z największych platform na świecie już ogłosiła, że kolejny sezon "Wiedźmina" powstanie, a Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan powrócą w kolejnej części ekranizacji bestsellerowej serii książek Andrzeja Sapkowskiego.

Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial "Wiedźmin" to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill ("Mission Impossible - Fallout", "Liga Sprawiedliwości"), a w pozostałych głównych rolach wystąpią Anya Chalotra jako Yennefer i Freya Allan jako Ciri. Prace nad drugim sezonem Wiedźmina rozpoczną się w Londynie na początku 2020 roku, a premiera kolejnego sezonu planowana jest na 2021 rok.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze