1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Colin Firth i Toni Colette w nowym serialu HBO Max „Schody”. Pierwsze odcinki już dostępne

(Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Fascynujące spojrzenie na poczucie winy i niewinność. Gwiazdorska obsada i intrygujący zwrot akcji w klasycznej opowieści kryminalnej. Nowy serial Max Original „Schody” z Colinem Firthem i Toni Colette od dziś dostępny jest w HBO Max.

Serial „Schody” przedstawia opartą na faktach historię Michaela Petersona oraz jego sporej rodziny z Północnej Karoliny, skupiając się na podejrzanej śmierci jego żony – Kathleen Peterson. Twórcy produkcji zabierają widzów do niegdyś szczęśliwego domu, który nagle stał się miejscem morderstwa. Czy może był to straszny wypadek, czy była to zbrodnia z namiętności? W role główne w serialu wcielają się nagrodzony Oscarem Colin Firth oraz laureatka Emmy Toni Colette. W pozostałych rolach występują nominowani do Emmy Michael Stuhlbarg i Sophie Turner, nagrodzona Oscarem Juliette Binoche, a także Dane DeHaan, Olivia DeJonge, Rosemarie DeWitt, Tim Guinee, Patrick Schwarzenegger, Vincent Vermignon, Odessa Young i Parker Posey.

(Fot. materiały prasowe)

(Fot. materiały prasowe)

Twórcą produkcji jest Antonio Campos. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Antonio Campos („Diabeł wcielony”) i Maggie Cohn, którzy również pełnią funkcje showrunnerów. Campos wyreżyserował sześć odcinków, a Leigh Janiak dwa odcinki. Serial jest koprodukowany przez Annapurna Television. Pierwsze trzy odcinki nowego serialu Max Original „Schody” są już dostępne w HBO Max. Kolejne odcinki dodawane będą do serwisu co tydzień, po jednym. Serial liczy 8 odcinków.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze