1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Blondynka” – zwiastun nowego filmu o Marilyn Monroe jest już dostępny

Film „Blondynka” przedstawia nową, odważną wizję życia Marilyn Monroe. Ana de Armas jako Marilyn Monroe (Fot. materiały prasowe Netflix)
Już niedługo na Netflixa trafi nowy film biograficzny o zjawiskowej Marilyn Monroe. Właśnie pojawił się zwiastun tej niecierpliwie wyczekiwanej produkcji. W roli głównej zobaczymy Anę de Armas.

Chociaż premiera odbędzie się dopiero jesienią, film już budzi ogromne zainteresowanie. Pewnie poniekąd ze względu na postać, o której będzie opowiadał, ale także dlatego, że został oznaczony kategorią wiekową NC-17, co oznacza, że jest filmem tylko dla dorosłych widzów.

Ana de Armas jako Marilyn Monroe (Fot. materiały prasowe Netflix)

Produkcja została oparta na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates o tym samym tytule. Film przedstawia nową, odważną wizję życia Marilyn Monroe. Będziemy jej towarzyszyć na drodze do sławy – od niestabilnego dzieciństwa i przez skomplikowana romanse. „Blondynka” pokazuje rozłam między publiczną a prywatną tożsamością jednej z największych ikon Hollywood.

W sieci pojawiła się już pierwsza oficjalna zapowiedź. Zobaczcie:

W roli głównej „Blondynki” będziemy mogli podziwiać Anę de Armas (znaną z takich produkcji, jak „Blade Runner 2049”, „Na noże” czy „Głęboka woda”). Obok niej wystąpią m.in. Bobby Cannavale, Adrien Brody, Julianne Nicholson, Xavier Samuel i Evan Williams. Scenarzystą i reżyserem filmu jest Andrew Dominik.

Ana de Armas jako Marilyn Monroe (Fot. materiały prasowe Netflix)

Premiera filmu odbędzie się 23 września 2022 roku. Pojawi się na platformie Netflix oraz w wybranych kinach. Wy też nie możecie się doczekać?

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze