1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Drugi sezon „Sexify” już na Netflixie

Kadr z drugiego sezonu serialu „Sexify” (Fot. materiały prasowe)
Polska produkcja, którą pokochali widzowie z całego świata, właśnie wróciła z nowym sezonem. Drugi sezon serialu „Sexify” można już oglądać na platformie Netflix.

Pierwszy sezon serialu „Sexify” trafił na listę „Top 10” w 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w 20 z nich, między innymi we Włoszech, w Indiach, Egipcie i Dominikanie. Już 11 stycznia „Sexify” wraca z nowym sezonem, a dziś Netflix udostępnił zwiastun oraz pierwsze zdjęcia, które zapowiadają zaskakujący zwrot akcji w osobistych i zawodowych przygodach głównych bohaterek.

Mimo przegranej w konkursie na najlepszy start-up dziewczyny nie mają zamiaru się poddawać i dalej pracują nad apką. Mają wszystko, czego można potrzebować do jej stworzenia – świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje. W drugim sezonie dowiemy się, że przyszłość start-upu wisi na włosku, a jedynym ratunkiem jest zbadanie i zrozumienie męskiej perspektywy na sprawy seksu oraz poszerzenie grupy użytkowników aplikacji. Natalia, Paulina i Monika muszą znaleźć złoty środek między swoim burzliwym życiem osobistym, ostro grającą konkurencją i wymagającą inwestorką, aby tym razem osiągnąć sukces.

Kadr z drugiego sezonu serialu „Sexify” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z drugiego sezonu serialu „Sexify” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z drugiego sezonu serialu „Sexify” (Fot. materiały prasowe)

W głównych rolach ponownie zobaczymy Aleksandrę Skrabę, Sandrę Drzymalską i Marię Sobocińską. Obok nich wystąpią między innymi: Jan Wieteska, Piotr Pacek, Kamil Wodka, Sebastian Stankiewicz, Cezary Pazura, Bartosz Gelner, Wojciech Solarz, Rafał Dziwisz i Magdalena Grąziowska. W drugim sezonie do obsady dołączyli Izabela Kuna, Dobromir Dymecki oraz Nikodem Rozbicki. Reżyserką serialu jest Kalina Alabrudzińska, a za scenariusz odpowiada Jakub Rużyłło.

Serial „Sexify” można już oglądać na platformie Netflix.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze