1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. 8 nowości na platformach streamingowych, które warto obejrzeć w maju

8 nowości na platformach streamingowych, które warto obejrzeć w maju

Ncuti Gatwa i Millie Gibson w serialu „Doktor Who” (Fot. materiały prasowe Disney)
Ncuti Gatwa i Millie Gibson w serialu „Doktor Who” (Fot. materiały prasowe Disney)
Chociaż maj sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, wieczory wciąż są na tyle chłodne, aby bez wyrzutów sumienia zostać w domu przed telewizorem. Jesteście ciekawi, jakie premiery przygotowały na ten miesiąc najpopularniejsze platformy streamingowe? Oto 8 nowości, które poleca nasza redakcja.

Majowe nowości na platformach streamingowych: seriale

„Bridgertonowie” (sezon 3, część 1) Netflix, premiera: 16 maja

Gdy kolejne debiutantki próbują zabłysnąć na balu, niepozorna osóbka prowadząca podwójne życie odnajduje wewnętrzny blask pośród sekretów i zaskoczeń.

„Eric” – Netflix, premiera: 30 maja

Nowy Jork, lata 80. XX wieku. Zdesperowany ojciec wraz z nieustępliwą policjantką walczy z własnymi demonami, poszukując zaginionego dziewięcioletniego syna.

„Prosta sprawa” – Canal+ online, premiera: 17 maja

Wyrazista historia na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza o sprawiedliwym mścicielu, który staje po stronie słabszych. Mistrzowski duet Mateusza Damięckiego i Piotra Adamczyka.

„Hacks” (sezon 3) – HBO Max, premiera: 2 maja

Serial zgłębia tajniki relacji, która zawiązuje się pomiędzy Deborah Vance, legendarną komiczką z Las Vegas, a 25-letnią roszczeniową dziewczyną wyrzuconą poza nawias.

„Doktor Who” – Disney+, premiera: 11 maja

Doktor ze swoją towarzyszką podróżują za pomocą wehikułu czasu. Zawitają do XIX-wiecznej Anglii i odwiedzą planety z przyszłości. Tam spotkają wielu przyjaciół, ale i wrogów.

Majowe nowości na platformach streamingowych: filmy

„Kolory zła: Czerwień” – Netflix, premiera: 29 maja

Wstrząsające morderstwo w Trójmieście ujawnia kryminalne podziemie, wystawiając na próbę odwagę prokuratora i próbującej dociec prawdy pogrążonej w żałobie matki.

„Nieobliczalna” – Prime Video, premiera: 17 maja

Thriller psychologiczny na podstawie powieści Magdy Stachuli. W rolach głównych gwiazdy kina: Agnieszka Grochowska, Paweł Małaszyński, Andrzej Seweryn i Magdalena Cielecka.

„The Beatles: Let It Be” – Disney+, premiera: 8 maja

Film o The Beatles dostępny po raz pierwszy od ponad 50 lat. Dokument „Let It Be”, pokazany premierowo w 1970 roku, wraca na ekrany, aby zająć należne sobie miejsce w historii zespołu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze