fbpx

„Szansa na sukces” szuka talentów w internecie

Materiały prasowe

Wystartował pierwszy w historii programu internetowy casting.

„Szansa na sukces”, autorski program Elżbiety Skrętkowskiej nadawany na antenie TVP od 1993 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Poprzez nawiązanie współpracy z popularną platformą rozrywkowo-społecznościową iSing.pl teraz każdy może spróbować własnych sił w eliminacjach do programu bez wychodzenia z domu.

– Internetowy casting to znakomite uzupełnienie tradycyjnych castingów, które organizujemy już od lat
– mówi Elżbieta Skrętkowska. – Stwierdziliśmy, że taki sposób poszukiwania utalentowanych osób może być strzałem w dziesiątkę, szczególnie, że żyjemy w czasach, kiedy internet jest tak dużym medium. Jest to również okazja dla osób, które z różnych powodów nie mogą pojawiać się na tradycyjnych castingach.
 
Osoby, które chciałyby wystąpić w programie muszą zaprezentować swoje wykonanie dowolnego polskiego utworu za pośrednictwem serwisu iSing.pl lub dodać do castingu swoje wykonanie z serwisu YouTube. Aby dostać się pod ocenę jury w którym zasiada Elżbieta Skrętkowska oraz Kinga Włodarek – Kłak, trzeba zdobyć poparcie 5 znajomych na Facebooku. Spośród wszystkich zakwalifikowanych osób wybrane zostaną 3 osoby, które otrzymają zaproszenie do udziału w programie.

Dodatkowo dla osób, które chciałyby zasiąść na widowni programu przygotowany został konkurs. 3 osoby, które zdobędą największe poparcie swoich znajomych otrzymają zaproszenie do studia TVP na nagranie jednego z odcinków „Szansy na sukces”.

Casting w internecie potrwa do 5 sierpnia, a wszystkie szczegóły na temat udziału można znaleźć na stronach http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muzyczne/szansa-na-sukces