fbpx

Jest zwiastun czwartej części „Stranger Things”!

Jest zwiastun czwartej części "Stranger Things"!
Kadr z serialu "Stranger Things" (fot. materiały prasowe Netflix)

Najpopularniejsze dzieciaki na świecie wracają. Netflix jakiś czas temu potwierdził, że w 2020 roku możemy spodziewać się powtórki przygód Nastki i jej przyjaciół. Właśnie ukazał się pierwszy trailer zapowiadający najstraszniejszy z dotychczasowych sezonów.

Tym razem historia przenosi się z kolorowego miasteczka Hawkinks przesiąkniętego latami 80. do mrocznej, zimnej Rosji. Ci, którzy obejrzeli poprzednie sezony wiedzą, że wątek z Rosjanami nie dobiegł końca. Podobnie, wątpliwości co do jednego z głównych bohaterów i jego dalszych losów w serialu rozwiewa najnowszy zwiastun. Mowa oczywiście o Hopperze, który jak się okazuje wcale nie ginie, lecz uwięziony zostaje na śnieżnym pustkowiu Kamczatki.

Nieoficjalne informacje wskazują, że przyszły sezon będzie nie tylko najmroczniejszym w historii (jak zapowiedzieli bracia Duffer, odpowiedzialni za jego produkcję od samego początku), ale także najdłuższym.

Jak na razie w kwestii pozostałych wątków, wiadomo niewiele, choć fani jednoznacznie przyznają, że to właśnie wątek Hoppera wzbudził ostatnio największe emocje. Jak się okazuje, historia opiekuna Nastki nie została urwana na trzecim sezonie i będzie kontynuowana.

Nie wiadomo na razie, jaka jest dokładna data premiery czwartego sezonu, jednak na pewno możemy spodziewać się jej jeszcze w tym roku.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze