1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Pannie - materiał na męża

Mars w Pannie - materiał na męża

123rf
123rf
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Pracowity, praktyczny, troskliwy, uważny na szczegóły codziennego życia. Do tego schludny i rzetelny. Zdrowo się odżywia i ma w sobie pewną delikatność. Poza tym jest wierny i godny zaufania.

Skoro Marsa masz w Pannie, energię poświęcasz na analizowanie wszystkiego - mężczyzn i seksu również. Najchętniej byś delikwenta wypunktowała. Jeśli jest w stanie nie pognieść lnianych spodni, domywa sanitariaty i używa dentystycznych nici, zbierze twoje oklaski. Szacunek do procedur jest mile widziany. Twój ideał powinien być uważny na detale i dość przewidywalny.

Czego pragniesz? Żeby mężczyzna dzielił z tobą troski każdego dnia, wspierał cię w pracowitym procesie, jakim jest dla ciebie życie. Dobrze, żeby miał uzdolnienia praktyczne i praktyczne podejście do życia. Leniem i lekkoduchem być nie może. Opanowanie, ostrożność, dokładność - te cechy zdobędą twoje uznanie. Wybierzesz kogoś, kto będzie wyglądał na wiernego. I przede wszystkim będzie troszczył cię o ciebie - poda gorącą herbatę, posprząta łazienkę, żeby cię odciążyć, wysłucha twojego narzekania na to, że znowu jesteś zmęczona. Poza tym będzie poważnie i odpowiedzialnie podchodził do finansów. Świetnie dogadasz się z kimś, kto patrzy na świat i ludzi dość krytycznym okiem i jest wobec siebie wymagający, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy pracy i utrzymanie porządku w domu.

Jesteś mistrzynią w zarządzaniu energią, jesteś wydajna i precyzyjna. Dlatego trudno będzie ci wytrzymać z kimś, kto jest zbyt wyluzowany bądź chaotyczny i rozproszony. Nie zdobędzie też twojego serca ryzykant i pędziwiatr. Marzyciel, który nie trzyma się ziemi, będzie cię straszyć swoimi odlotami. Sympatię twoją zyska natomiast mężczyzna, który będzie interesował się na przykład zdrowym odżywianiem. Nie będzie to jednak typ szalonego ekologa, tylko raczej ktoś nieco staroświecki i porządny, mający na uwadze bardziej dobro swojej wątroby niż ginącej przyrody. Będzie po prostu dbał o siebie i przy okazji o ciebie. Idealny w twoich oczach mężczyzna żyje blisko ziemi, ma w sobie taką fajną dla ciebie normalność. Nie musi być emocjonalny, ciebie nie przeraża pewien dystans i chłód. Przy tym jest dość pewny siebie, woli jednak pozostać za kulisami. Nie kręcą go światła reflektorów i bycie w centrum. Chętnie oddasz swoje serce komuś pracowitemu, ale nie uczestnikowi wyścigu szczurów. Spostrzegawczemu, inteligentnemu, analitycznemu, uprzejmemu, odpowiedzialnemu. Ty szukasz po prostu dobrego materiału na męża.

Mars w Pannie nie ma dobrego PR, jeśli chodzi o seks. To nie jest tak, że nie jesteś seksem zainteresowana, raczej twoja energia kierowana jest gdzie indziej. Praca, dom, dzieci, porządki tak ciebie pochłaniają, że libido na tym cierpi. Mars pokazuje to miejsce, w którym tracimy nerwy, bo temu poświęcamy naszą moc. Kieruje nas w stronę tego, czego chcemy. Dzięki Marsowi zaspokajamy swoje pragnienia. Mars w Pannie, znaku żywiołu ziemi, jest stworzony do tego, żeby realizować konkretne cele związane z pracą. Przynosi wielozadaniowość i odpowiedzialność za systemy. Takiego człowieka trudno gdziekolwiek zastąpić, tak mu się przynajmniej wydaje. Jak w takim kieracie wygospodarować jeszcze ochotę na zmysłowe igraszki? No trudno. Perfekcjonizm jest bardzo męczący. Coś za coś. W łóżku bywasz pruderyjna i kontrolujesz zmysłowość, więc pasujący do ciebie mężczyzna nie może być zbyt ognisty. Preferujesz kogoś kto dba o higienę, jest wyważony, delikatny, dbały o szczegóły a nawet nieco niedoświadczony.

Znani mężczyźni z Marsem w Pannie: Barack Obama, George W. Bush, Ben Affleck, Friedrich Nietzche, George Michael, Matt Damon, Johnny Depp, Ernest Hemingway, Stevie Wonder.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze