1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Wadze - uwodziciel z klasą

Mars w Wadze - uwodziciel z klasą

123rf
123rf
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Kochanek wytworny, zna maniery, ma w sobie urok i wszystko robi elegancko. Jest nieco leniwy, ale taktowny i zadbany. Jego seksualność jest zorientowana na partnerkę.

Połączenie Marsa z Wagą daje sprzeczność. Mars to energia ekspansji, pożądanie osiągnięcia konkretnego wyniku, to ruch do przodu. A Waga? Waga jest zainteresowana procesem obserwowania, spokojnego rozważenia wszelkich możliwości, wszystkich za i przeciw. Wadze bliżej do kobiecej energii, piękna, wyrafinowania i umiejętności społecznych. Dlatego jako właścicielka Marsa w Wadze dostajesz to, co chcesz, będąc uroczą dyplomatką, bo we wszystkich sytuacjach potrafisz znaleźć miejsce na kompromis. Szukasz równowagi i sprawiedliwości. Szukasz też mężczyzny szarmanckiego, przystojnego, niekonfrontacyjnego, trochę leniwego.

Czego pragniesz? Z tak umiejscowionym Marsem masz silny pociąg do płci przeciwnej. Nie sposób cię nie zauważyć i cieszysz się powodzeniem u mężczyzn. Przyciągasz ich łagodnością i dobrą wolą. Nie lubisz być sama, do funkcjonowania potrzebujesz towarzystwa i partnerstwa. Jak powietrza potrzebujesz uwodzenia, flirtu, gier wstępnych. Jeśli nie bawisz się uczuciami innych i zachowujesz równowagę między niezależnością a zależnością od ludzi, cieszysz się szczęśliwymi miłosnymi relacjami. Twój idealny mężczyzna nie może być agresywny, nachalny, źle wychowany. Powinien, tak jak ty, być nastawiony na spełnianie się w relacjach, więc potrzeba mu będzie sporo pierwiastka kobiecego. Ma cię uwieść w dobrym stylu. Dobrze, jeśli będzie miał głębokie poczucie sprawiedliwości i będzie dobrym graczem zespołowym. Cenisz brak ekstremizmu i fanatyzmu, bo lubisz zrównoważone umiarkowane podejście do życia. Punkty dostanie za dyplomację, cierpliwość, spostrzegawczość, wyśrubowany intelekt. Jesteś dobra w dyskusjach i bywasz brutalnie urocza, za uśmiechami i życzliwością kryje się twoja chęć osiągania swoich celów, dlatego docenisz w mężczyźnie podobne cechy. Udajesz grzeczną, dlatego pod płaszczykiem manier będziesz szukać u faceta jakiejś mocniejszej jakości. Dla Wagi zawsze liczy się forma i uroda, dlatego oglądasz się za przystojniakami. Brzydal nie ma u ciebie szans, nie podnieci cię też umięśniony sportowiec. Za to elegant, ktoś kto z klasą się ubiera, ma zmysł estetyczny i fajny samochód. Spodoba ci się mężczyzna, który czuje się pewny siebie, bo wie że wygląda dobrze. Będzie mieć w sobie nieuchwytny urok ze szczyptą delikatności. Urzeknie cię nim na tyle, że wybaczysz mu próżność i powierzchowność. W relacjach nie szukasz głębi emocjonalnej, bardziej zrównoważonego partnerstwa, wymiany myśli, pięknych słów. Masz wyczucie harmonii i zmysł artystyczny, dlatego charakteryzuje cię słabość do plastyków, muzyków, pisarzy. Prawnik czy dyplomata też mogą zawrócić ci w głowie. Twój ideał to sympatyczny i przyjacielski mężczyzna, który nie lubi otwarcie się awanturować, bo preferuje życie w pokojowych warunkach. Nie brak mu będzie jednak fantazji. To szarmancki typ, który porwie cię na romantyczny weekend do Hiszpanii i będzie wręczał ci kwiaty bez okazji.

Seks preferujesz romantyczny, niemal staroświecki, w miłej atmosferze. Dlatego w łóżku najchętniej spotkasz się z dżentelmenem. Kimś, kto zauważy ciebie i wykaże się empatią. Dla ciebie nie liczy się nabuzowane libido, raczej dystynkcja, ładnie udekorowana sypialnia, zapach drogich kosmetyków, wyszukane komplementy. W tej kwestii jesteś wybredna. Lubisz kochać się łagodnie, gdy w tle sączy się spokojna muzyka. W seksie jesteś dawcą, ale takim, który wymaga równie hojnych darów od wymarzonego mężczyzny. Jeśli taki nie będzie, zmienisz go, bo Waga jest zmienna.

Znani mężczyźni z Marsem w Wadze: Dalajlama, John Lennon, Elvis Presley, Bill Gates, Freddie Mercury, Bill Clinton, Zygmund Freud, Nelson Mandela, Roman Polański, Abraham Lincoln, Alfred Hitchcock, Winston Churchill, Jean-Michel Jarre.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze