1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

W poszukiwaniu równowagi: zapraszamy na Akademię Zwierciadła w poznańskiej Galerii Malta

Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme
Zobacz galerię 7 Zdjęć

Spotkania z Akademią Zwierciadła uczą relaksu, sztuki kochania siebie i najbliższych, odkrywania źródeł własnej wartości, pielęgnowania związków, relacji z bliskimi, spokoju.

O tym, że jest to świetny sposób, by o siebie zadbać przekonały się uczestniczki czterech lat spotkań z Akademią Zwierciadła, w ramach projektu Malta Kobiet.

W Galerii Malta, z dala od gwaru codzienności, można utrzymać idealną równowagę pomiędzy rozrywką, a relaksem.

Pragnąc, aby warsztaty były dla czytelniczek inspiracją przez długi czas, Akademia stworzyła przestrzeń, która pozwala spotkać się w miłej atmosferze i umożliwić skorzystanie z praktycznej wiedzy dotyczącej rozwoju osobistego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie

Tym razem będzie to rozmowa z Małgorzatą Ohme.

Temat spotkania: o trudnej i pięknej miłości... Kochać dziecko wydaje się być najprostsze na świecie. Wraz z jego narodzinami rodzi się miłość do niego. Jaka...? Skąd wiemy jak kochać? O doświadczeniu, przekazach międzypokoleniowych, nierozwiązanych konfliktach, zasobach i brakach w roli rodzica.

Spotkanie odbędzie się 15 listopada w Sali Multikina w Galerii Malta w Poznaniu. Początek o godzinie 11.00 (zakończenie - 15.00).

Czeka 200 miejsc!

Wstęp na zasadzie pierwszeństwa, po uprzedniej rezerwacji drogą mejlową na adres: konkurs@grupazwierciadlo.pl, z dopiskiem OHME.MALTA.

Prosimy o podanie w mejlu imienia, nazwiska oraz miasta. Na zgłoszenia czekamy do 11 listopada 2014 r. Regulamin dostępny na www.zwierciadlo.pl

MAŁGORZATA OHME – psycholog, psychoterapeuta dziecięcy i rodzinny, dziennikarka, redaktor naczelna magazynu "Gaga", prowadząca programu "Okiem Ohme" w jesiennej ramówce TLC. Mama 11-letniego Jurka i 8-letniej Klary. Czyta, gotuje, piecze i stara się kochać mądrze.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze