1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Podróże po Polsce. Gdynia zdaniem blogerów

Podróże po Polsce. Gdynia zdaniem blogerów

Pięcioro blogerów na co dzień związanych z Trójmiastem, wyruszyło na gdyńskie szlaki, by pokazać miejsca i wydarzenia mniej oczywiste i popularne, a związane z turystyką, kulturą, lifestylem, sportem i kulinariami. Przez trzy miesiące zbierali informacje, sprawdzali, słuchali i degustowali. Efektem ich pracy jest nowoczesny przewodnik po mieście do pobrania w wersji pdf na urządzenia mobilne.

Każdy z blogerów przygotował ścieżkę po Gdyni zgodną z własnymi zainteresowaniami, więc i bardzo subiektywną. Ich rekomendacje naznaczone są osobowością i temperamentem autorów. Ta różnorodność przekonuje, że w mieście każdy może znaleźć coś dla siebie.

Klaudia Sroczyńska („Dusiowa kuchnia”)
przedstawiła szlak kulinarny dla całej rodziny. W przewodniku można znaleźć opisy „smacznych miejsc” w częściach poświęconych m.in. kuchni dla dzieciaków, randce we dwoje i ulubionym miejscom lokalsów.

Ana Matusevic („Jak malowany”)
zajęła się gdyńskim lifestylem. Skupiła się na pokazaniu innowacyjnej i modnej Gdyni.

Michał Nowakowski („Róbmy dobrze”)
proponuje miejsca i wydarzenia związane z kulturą.

Włodzimierz Machnikowski („Radio Gdańsk na fali”)
prezentuje przestrzeń miejską, w której Gdynia uprawia sport.

Ewa Kowalska („iBedeker”) 
prowadzi w mało znane, ale bardzo urokliwe zakątki, np: Gdynia militarna, widziana z góry, sielska-anielska.

- Gdynia zdaniem blogerów to uzupełnienie naszej oferty turystycznej. Jest to spójne dopełnienie wizerunku Gdyni jako miasta nowoczesnego, otwartego na nowe technologie i trendy. Poza wszystkim jednak, przewodnik pomoże w zaplanowaniu pobytu w Gdyni osobom, którym nie wystarczają utarte ścieżki i chcą poczuć się po trosze odkrywcami – podkreśla Ewa Kosakowska z gdyńskiego magistratu, organizatora akcji.

Przewodnik Gdynia zdaniem blogerów można pobrać na urządzenia mobilne lub do wydrukowania

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze