1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Popularne aplikacje dla kobiet

Popularne aplikacje dla kobiet

123rf.com
123rf.com
Kiedyś cały świat kobiety mieścił się w torebce, dziś - trafił do smartfona. Z jakich aplikacji korzystają współczesne kobiety?

Aplikacje mobilne ułatwiają życie. Dzięki nim łatwiej zaplanować zakupy, zamówić taksówkę czy stolik w restauracji. Oto 6 popularnych aplikacji dla nowoczesnej kobiety.

Listonic

Listonic daje możliwość tworzenia listy zakupów w aplikacji i aktualizowanie jej  partnerem czy współlokatorami. Skanując kod kreskowy ulubionych produktów, można dodać je do listy. Kolejna zaleta aplikacji to informowanie na bieżąco o aktualnych promocjach w największych sieciach handlowych i porównywanie cen.

MyFitnessPal

Zakupy spożywcze już mamy, ale ile one mają kalorii? Podpowie nam to aplikacja MyFitnessPal, czyli rozbudowany kalkulator kalorii, który obliczy kaloryczność każdego produktu - po zeskanowaniu kodu kreskowego albo wyszukaniu artykułu z rozbudowanej bazy. Aplikacja pozwala również zaplanować własną dietę, obliczyć idealną wagę i liczbę spożywanych kalorii, która pozwoli osiągnąć  cel!

mytaxi

Dzięki tej aplikacji możemy zamówić taksówkę bez pośrednictwa centrali, bez wychodzenia z ważnego spotkania czy przeszkadzania innym, bo w mytaxi robi się to na ekranie z smartfona. Program pozwala śledzić taksówkę na ekranie telefonu, od razu przesyła też informację na temat pojazdu wraz numerem rejestracyjnym oraz kierowcy, w tym zdjęcie, imię i nazwisko, numer telefonu. Z mytaxi współpracują tylko licencjonowani kierowcy, a system ocen gwarantuje wysoką jakość usług.

WhatsApp

Aplikacja WhatsApp to minimalistyczny komunikator tekstowy, która pozwala nam na stały kontakt ze znajomymi. Ma wszystkie cechy dobrego komunikatora: jest prosty, przejrzysty, pozwala wysyłać zdjęcia i filmy.

Quandoo

Dzięki tej aplikacji możesz sprawdzić, w jakich restauracjach znajdzie się wolny stolik, i zarezerwować go. Odbywa się to w prosty sposób, bez konieczności wyszukiwania numeru kontaktowego do restauracji.

Instagram

Instagram to doskonały pomysł na zdanie relacji ze spotkania. Aplikacja daje możliwość stworzenia własnego albumu zdjęć w sieci, które można przerobić za pomocą filtrów a potem udostępniać znajomym. Dodatkowo na Instagramie łatwo śledzić, co dzieje się u ulubionych osób - dzięki oznaczaniu zdjęć hashtagami można wyszukać zdjęcia użytkowników z całego świata.

Wszystkie zaprezentowane aplikacje można pobrać ze sklepu w telefonach z oprogramowaniem iOS, Android i Windows Phone.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze