1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Czy i kiedy Zippini.pl wypuści swoją aplikację na smartphony?

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Coraz więcej osób przekonuje się do zakupów przez internet. Najwygodniej robi się je na telefonie, bo można to robić o każdej porze i nawet w biegu. Już niedługo swoją aplikację wypuści Zippini.

W ciągu zaledwie kilkunastu lat dwa razy nastąpiła cyfrowa rewolucja w zakupach. Po pierwsze wtedy, gdy powstały pierwsze sklepy internetowe i upowszechniło się stałe łącze. Zamiast iść do sklepu i godzinami tłoczyć się w kolejce, okazało się że można robić zakupy siedząc w domu. To nie tylko znacznie uprościło proces, ale też pozwoliło kupować osobom, które wcześniej nie miały takiej możliwości. Samotnej mamie znacznie łatwiej jest znaleźć czas, by na godzinę usiąść przy komputerze, niż iść z kilkorgiem dzieci i przymierzać w galerii handlowej. Drugą rewolucją było wejście na rynek smartfonów, a następnie powstanie aplikacji mobilnych. Teraz już okazało się, że zabiegana Pani domu może nie tylko robić zakupy nie opuszczając własnego mieszkania. Może też robić zakupy przez internet korzystając z chwili wolnej w kolejce u dentysty czy na poczcie. To z kolei sprawia, że zakupy przez internet robimy mimochodem, nie poświęcając na to czasu poza tym, który i tak byśmy marnowali w ciągu dnia.

Aplikacja Zippini

Platforma Zippini ma zamiar wykorzystać ten trend i już niedługo udostępnić własną aplikację, która ułatwi zakupy on-line. Już teraz możesz robić zakupy on-line na swoim telefonie, ale korzystanie z aplikacji będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Platforma Zippini to porównywarka modowa, która skupia najkorzystniejsze oferty z polskich sklepów. Zamiast więc samodzielnie godzinami przeczesywać internet w poszukiwaniu najtańszej torby czy bluzki danego producenta, możesz zrobić to od razu w jednym miejscu. Znacznie ułatwia to życie, bo zakupy stają się prostsze i przyjemniejsze. Porównywarka modowa to pierwszy taki projekt na rynku. Ci, którzy najwcześniej dołączą, mogą liczyć na unikalne profity i promocje, które ominą niezarejestrowane osoby.

Zippini na telefon

Już teraz możesz polubić Zippini Polska na Facebooku za pomocą swojego telefonu. To tam znajdziesz informację o tym, kiedy udostępniona zostanie aplikacja. Na profilu facebookowym możesz od razu znaleźć porady, które ułatwią Ci wybór ubrania dopasowanego do Twojej sylwetki. Dowiedz się, jaki obcas będzie najlepszy dla kogoś, kto ma chude nogi, co zrobić zza małymi butami i do czego nosić buty z cekinami. Na profilu znajdziesz również społeczność, która myśli tak samo, jak Ty, z którą możesz być w stałym kontakcie. W czasie konkursów i akcji specjalnych będziesz miała szansę się wypowiedzieć. Możesz komentować teksty i dowiedzieć się, co myślą o nich inne fanki mody. Jeśli masz pytanie do autorów serwisu, skorzystaj z wiadomości prywatnej na Facebooku.

Sprawdzone miejsce w internecie

Korzyści płynące z bycia stałym klientem platformy i korzystania z aplikacji to również dostęp do kodów rabatowych i promocji. Kupując jakąkolwiek rzecz zawsze będziesz wiedzieć, o ile jest ona tańsza w stosunku do konkurencyjnych portali, a przez to korzystasz tylko z najlepszych ofert. Dzięki temu łatwiej wyśledzisz korzystne ceny i sprawdzisz, kiedy jest wyjątkowo tanio. Porównywarka modowatego typu to sprawdzone miejsce w internecie. W przeciwieństwie do pojedynczych sklepów, które czasem podwyższają ceny przed sezonem, by potem obniżyć je w trakcie promocji, tu zawsze wiesz, jaka jest cena i o ile procent różni się w porównaniu do tej z przeszłości. Wyprzedaż bez wychodzenia z domu, tłoczenia się w centrum handlowym i polowania na swój rozmiar? Tak, z Zippini to możliwe a stali klienci mają najłatwiejszy dostęp do rabatów i specjalnych ofert.

Jak korzystać z Zippini

Jak to konkretnie działa? Przykładowo chcesz kupić dużą, miękką torbę ze skóry na ramię. Zamiast marnować czas na odwiedzanie sklepów, wchodzisz na Zippini.pl i przeglądasz modele. Możesz tam wybrać, jakie interesują Cię kolory, a nawet dopasować zakres cen. Przypuśćmy, że chodzi Ci o brązową torebkę z frędzlami do 400 złotych. W kilka chwil znajdujesz taką marki Carini, która spełnia wszystkie kryteria. Teraz wystarczy, że przejdziesz do sklepu, w którym jest ona w najniższej cenie. Nie musisz porównywać, ani tracić czasu na tysiące modeli, które Cię nie interesują. Dodatkowo zarejestrowani użytkownicy i osoby, które mają aplikację Zippini, będą mogły liczyć na specjalne rabaty i oferty promocji u partnerów modowego portalu. To sprawia, że zakupy stają się jeszcze bardziej opłacalne, a Ty możesz kupić więcej, niż zwykle.

Wszystkie atuty Zippini

Jako członek społeczności masz w zasięgu ręki ofertę specjalną. Kody rabatowe dzielą się na dostępne publicznie i tajne promocje, do których dostęp mają tylko zarejestrowani użytkownicy lub osoby otrzymujące newsletter. Kody rabatowe mogą też być ograniczone czasowo, to znaczy obowiązywać tylko do określonego dnia i godziny. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do najlepszych promocji. Na Zippini standardowo możesz liczyć na rabat 30, 50 a nawet 70 i więcej procent.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze